Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hagyják békén végre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagyják békén végre ezt a lányt?

Figyelt kérdés
16F vagyok és egy osztálytársam melleiről kiszivárgott egy kép, azóta a többiek folyton nem kívánatos jelzőkkel illetik. Én vagyok kb az utolsó ember aki szóba áll vele. Miért nem hagyják végre békén? Szegény folyton sír és szomorú, komolyan féltem. Azért a hiba amit elkövetett nem volt ekkora.
2016. máj. 8. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Vigasztald meg,beszélgess vele :)
2016. máj. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
hát volt 1 csaj aki ha lehajolt belehetett látni, de nem tettük szóvá de minden fiu láta xD
2016. máj. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tanácstalan Lány ***** válasza:
46%
Az emberek gonoszak és pletykálkodnak!! Mondd meg a lánynak hogy te nem itéled el emiatt és hogy rád számithat! Vagy ha már nézni se birod ahogy jelzőkkel illetik a lányt próbáld meg visszaforditani a dolgokat vagy valamivel elterelni erről a témárol a szót.....
2016. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
A shoulder to cry on, becomes a dick to ride on
2016. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rendes vagy! Szüksége van rád most!
2016. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Aki a legjobban piszkálja azt csábítsd el és hozd hasonló helyzetbe... Nyilván nem fogod megtenni de legalább érezné mit érez...
2016. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
játszd neki a kis érzelgőst, vigasztald meg, döntsd meg, aztán hagyd ott
2016. máj. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hetesre véletlenül piros helyett zöldet nyomtam, úgyhogy inkább kommentben mondom el, mekkora nyomorult féreg vagy :D


19F

2016. máj. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mármint #7-es a féreg, nem te, kérdező. Nehogy félreértsd.
2016. máj. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utólagos reklamációt nem áll módomban elfogadni. amúgy #8-as, a véleményed meg qrvára nem érdekel. kösz a zöldet..:d
2016. máj. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!