Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év sok?

Figyelt kérdés

Én 15 éves vagyok.

Ő 22... :/

Csak a regényekben jönne össze?



2016. máj. 8. 00:05
1 2
 11/17 Fruzs33 ***** válasza:

Én 14,5 voltam amikor megismertem a 24 éves barátomat.

Rövidtávon (1-2 év) sikerülhet,mivel mi 1 év és 2 hónapot voltunk együtt. Hosszútávra nem érdemes tervezni.

2016. máj. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ebben a korban sok.....

22 éves felnőtt ember egy ilyen kislánytól mit akarhat?

Igen,vannak olyan normálatlanok,akik akarnak valamit, de aki értelmes kapcsolatot akar, az semmit nem lát 22 évesen egy gyerekben...

Bocs, de a regényekben sincsenek ilyen agyamentek...

2016. máj. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Áh köszönöm


Az én épelméjűségem nyugodtan kérdőjelezd meg

De a regényeket hagyd ki ebből.

2016. máj. 8. 12:03
 14/17 anonim válasza:
Arra számíts hogy sok ellenállásba fogsz ütközni kb mindenhol. Ismerd meg és úgyis kiderül hogy működik a dolog vagy sem. A lényeg hogy persze légy óvatos és figyelj oda az intelmekre de mindig könnyebb kívülállóként okosnak lenni más problémájába. Kérdezz olyat aki kicsit reálisabban látja az egészet és tud normális tanácsot adni.
2016. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Az szerintem elég reális,hogy normális felnőtt ember nem akar semmit egy gyerektől....Kivéve, ha suttyó vagy egy kislány agyi szintjén van, ami inkább az ő szegénységi bizonyítványa.....

Sajnálom,hogy egyes embereknek nem tanították meg,hogy kivel kezdjenek. Mert ha én meg tudom válogatni és tudok értelmesen gondolkodni, akkor mások is, csak kell egy bizonyos értelmi szint.


Milyen regényről van itt szó? Regényekben sem fognak ilyen baromságokat írni,hogy gyerekek jönnek össze felnőttekkel.

2016. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Barátom es en is igy vagyunk. En 17 o 25 :)
2016. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, a barátom 23 :) másfél éve vagyunk együtt, tökéletesen megvagyunk annak ellenére, hogy távkapcsolatban élünk, és havonta egyszer találkozunk
2016. máj. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!