Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és van egy nagyon jó fiúbarátom, aki mostanában elég furán viselkedik.

Egyik nap tök jóban vagyunk, a következőn meg már utál, állandóan lenyomorékoz, meg ha meg merek szólalni, már leszedi a fejem. Aztán két nap múlva megint normális. Ha megkérdezem tőle, hogy mi a baja, csak hárít, azt mondja, hogy semmi, csak rossz napja volt...

Nem csak velem csinálja amúgy ezt, de velem nagyon durván. Tényleg nem tudom, hogy mi a baja...

Egy ideje már elhatároztam, hogy nem fogok vele foglalkozni, de mégis nagyon zavar, ugyanis én őt barátként nagyon szeretem.

Miért csinálhatja ezt?



2016. máj. 7. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor megkérdezed ne hagyd hogy hárítson, Addig faggasd amíg nem válaszol valami normális,elfogadható indokot.
2016. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de mindig csak azt mondja, hogy rossz napja volt...
2016. máj. 7. 20:23

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!