Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Heteró vagyok vagy biszex? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró vagyok vagy biszex? 16/L

Figyelt kérdés

Eddig sose érdekelt a saját nemem. Fel sem merült bennem az, hogy esetleg érdeklődnék-e lányok iránt. DE...középiskolás lettem és megismertem 3lányt (nem egyszerre és nem ismerik egymást) akik életem első 3 igazi barátai mert hát álltalánosba nem nagyon barátkoztam. 2lány heteró viszont a 3. biszex. Az első két lány szintén különcök,2 rockert kell elképzelni az egyik 16 (gondol egyet és megharap vagy letapiz) a másik 19 (lebirkóz, lenyom az ágyra és úgy harap nyakon vagy ha nem harap akkor nyakon puszil, néha pedig póker arcal közli hogy "csábít a vállad"). Az első lányt már egy éve nem láttam viszont nagyon nagyon hiányzik és minden nap gondolok rá. A másik az éretségi miatt elmegy viszont üldözi a lehetőségeket arra, hogy mondogassam neki, hogy szeretem vagy szeretgessem. Ezt úgy éri el, hogy hirtelen megjelenik, látja hogy meglepődöm és egyből rá vágja hogy "zavarok" "elmegyek ha nem érsz rá" mivel tényleg nagyon kötődöm hozzá ezért ilyenkor a válasz az szokott lenni, hogy ne menjen rá érek. Erre ő mellém ül az ágyra (kolesz) majd rá fekszik a lábamra és rám szól hogy "nehéz napom volt" ez azt jelenti, hogy simizni és cirógatni kell. Néha meg elereszt egy olyan gondolatot, hogy "lassan meg kell tanulnod nélkülem is meglenni mivel hamarosan el kell mennem innen" "mi lesz veled nélkülem"...stb. A biszex csaj pedig 16 és már szerelmet is vallott párszór. Ő az én kis bizalmasom és őt is nagyon szeretem viszont ő testileg is akar...ez kezdetekben kényelmetlen helyzet volt de már normálisnak érzem hogy bele ültet az ölébe, össze-vissza puszilgat, ölelget, néha ad egy egy szájra puszit...stb, de semmi komoly nem történik.


Már úgy tűnik, hogy szükségem van az utolsó két lány közeledésére. Nélkülük ingerült lennék. Észre vettem, hogy bizonyos helyzeteket én idézek elő pl ejtett vállú pólót hordok a koliban hogy a második lány megharapjon vagy ha lefekszik én mellé fekszem, hogy átölelhessen. Ezek mind utólag tűnik fel. Mint mikor a biszex csaj épp nyugodt de én cukkolom hogy hozzám bújjon. Szerintetek változtam? Mit gondoltok erről?


ÉRTELMES VÁLASZOKAT KÉREK



2016. máj. 7. 16:28
 1/9 Noren1989 ***** válasza:

Hát, mivel mondtad, h szükséged van az utóbbi két lány közeledésére, így mindenképpen azt mondanám, h biszex vagy. A fiúk egyáltalán érdekelnek? A leszbiség is játszhat ;)

26/F

2016. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szivedhez nöttek. Kedveled őket szeretd mint barátnőket de ez nem arra utal hogy biszex vagy :D
2016. máj. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tl;dr

Melyik igaz rád?

- csak a fiúk izgatnak fel: hetero vagy

- a fiúk és a lányok is egyaránt felizgatnak: biszex vagy

- csak a lányokra izgulok fel: homoszexuális vagy (vagy ahogy a lányokra mondják: leszbikus)

2016. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy fiúkkal voltak-e ehhez hasonló tapasztalataid! Akkor tudnád valójában összehasonlítani a két nemet és eldönteni, hogy valójában kik is állnak közel hozzád. De szerintem nem kellene eldönteni. Megmaradhatsz mind két nemnél!
2016. máj. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig úgy éreztem, hogy csak a fiúkhoz vonzódom. Én még sosem voltam igazán szerelmes. Nem tapasztaltam még azt az érzést ezért ijesztő az amit érzek ez iránt a két lány után. A biszex csaj az inkább csak legjobb barát de a másik a 19éves mintha magához láncolt volna. Minden gondolatom ő. Viszont más lányok egyáltalán nem érdekelnek. Csak ők. Akik közel állnak hozzám.
2016. máj. 7. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Velem is ilyesmi van es nagyon furcsa

Te belejuk tudnal szeretni vagy szexualisan csinalni valamit?

2016. máj. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Thomika20 ***** válasza:
28%

Gondolom egyáltalán nem vagy jó viszonyba a fiúkkal. Az életed nagy részét ezek a lányok tették ki.

És mivel nincs túl jó viszonyod a fiúkkal, nem érdekled őket, le merem fogadni, hogy se barátod, se első csókod nem volt. Talán még át is néznek rajtad, így mivel a barátnőid ilyeneket csinálnak veled, mond átnevelődtél.

Vágynál ilyesmi dolgokra egy fiútól, de mivel most ezt valakitől megkapod, még ha illető lány is legyen, te ezt baromira elkezdted élvezni. Szerintem nagyon nagy esély van arra, hogy igen is biszexuális lettél.

De ezzel nincs is gond..


Tévedek bármiben is? Amiket leírtam, hogy se pasi, semmid nem volt még, vágynál is rá, de nem kapod meg, igazat írtam?

2016. máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az utólsó szerintem eltalálta. Viszont nem tudom hogy átnevelődtem e...
2016. máj. 21. 18:19
 9/9 Thomika20 ***** válasza:
Ismerkedj meg velem és nem leszel az! ;) Amúgy visszaírhatnál a privátomra :D, bocsi ha hülye vagyok, csak ittam :(
2016. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!