Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nagyon szeretném elveszîte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon szeretném elveszîteni a szūzessėgemet! Hogyan tudnám? Mit tanácsoltok? Hetero, biszex vagyok

Figyelt kérdés
Már régóta szeretném elveszteni a szűzességem. De sajnos nincs rá alkalmam, ugyan is nincs kivel. Hogyan találjak valakit? Mit tanácsoltok.
2015. szept. 14. 16:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy?
2015. szept. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehetsz egyszerre hetero és biszex is? Olyan nincs.

Vagy hetero vagy és csak az ellenkező neműek érdekelnek vagy biszex és érdekelnek az ellenkező és azonos nemű emberek is. Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, görcsösen ne akard elveszíteni, annak semmi értelme.

2015. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most akkor hetero vagy biszex vagy?
2015. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok. Mert hetero életet élek. Az
2015. szept. 14. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
És hány éves vagy? Milyen nemű? Miért szeretnéd annyira elveszíteni?
2015. szept. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Már szeretnék egy társat akivel végre összejönne valami.
2015. szept. 14. 16:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, és tudom azt gondolod "szlogen duma" de várhatnál is vele, amíg találsz magadnak egy párt.
2015. szept. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úristen tüzel a kutyám! Tudna neki valaki segíteni?
2015. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!