Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van hogy ra hajtanak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van hogy ra hajtanak?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok es (bocs hogy ekezet nelkul irok) 8.osztalyos. Van egy lany az osztalyban aki sovany nagyon kicsi a feneke es nincs melle. Mindenki ra hajt az osztalyban de nem ertem hogy miert? Nekem pedig kivagyok kerekedve. Szoval lekene fogyjak? Nagyon elvagyok keseredve hogy velem es a tobbiekkel nem foglalkoznak csak avval a lapos lannyal...

Azt mondtak ra hogy jo csaj.:

155cm 48 kg.

En pedig 170 62kg.

Lehet hogy a fiuk a vekony lanyokat szeretik?



2016. máj. 7. 07:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tiszteletben tartom a vekony lanyokat meert mindenki olyan amilyen...
2016. máj. 7. 07:06
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a helyesírásod miatt nem szeret senki és amiatt, ahogy fogalmazol.


Ne fogyj le, csak azért, mert pár ember a gizdákat szereti, majd ha már nem leszel ilyen fiatal rá fogsz jönni, hogy ami most történik, az nem jelent semmit.

Ebben a korban amúgy sem kéne nagyon pasizni, meg csajozni.

2016. máj. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valakinek a pap, valakinek a ..., vagyis : az ízlések és a pofonok kategória.

De azért nem kell kétségbe esned, eljön a te lovagod is.

2016. máj. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Uh 155cm és 48 kg :D biztos cuki :), valószinüleg azért, mert alacsony és a fiúk nagyobbik része az alacsonyabb lányokat szereti, persze vannak kivételek és még fiatal vagy ( nem mintha én több lennék :D), szóval ne keseredj el :D

17F

2016. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

En meg azt vetten eszre hogy azokra buknak akiknek nagy popsija es melle van.

:D 14-15 eves fiuknak az ilyen is jon be de nyugi az idosebbeknek mar nem mindnek a lapos deszkak kellenek de nem ám. ;) :)

2016. máj. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jaa es en 153 cm, 48 kg vagyok. :D

16/L

2016. máj. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert szép arca van, vagy haja. :)
2016. máj. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem minden a mell és a fenék. A kisugárzás és arc nagyon sok előnyt adhat akkor is, ha nincs melle vagy feneke. Ráadásul mindenkinek más a szép. Szóval szerintem ne foglalkozz azzal a lánnyal.
2016. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Pattanasos az arca
2016. máj. 8. 13:25
 10/11 A kérdező kommentje:
De koszonom a kommenteket. De azt mondtak nekem hogy engem meg az aram se baszna megg
2016. máj. 8. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!