Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a lányoknak fontos a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a lányoknak fontos a romantikázás?

Figyelt kérdés
Fiúk ti hogy reagáltok arra ha egy lány gyertyát gyújt vagy megpróbál szexisebben felöltözni? Mi jár olyankor a fejetekben? Titeket milyen romantikus cselekedetekkel lehet esetleg beindítani, mi az amit szerettek, ami tetszik nektek?

2016. máj. 5. 16:28
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom kit akarsz elcsábítani, de ha a fiúdat, akkor garantálom hogy nagyon örülne, ha hálóingbe vinnél neki egy üveg sört este, és odabújnál hozzá. Igényli minden fiú az ilyet. A gyertyagyújtás stb romantikuuuus lehet, ha bírja az ehhez hasonló dolgokat(értsd: ne legyen tucatfiú, vagy bunkó) remélem segítettem. Ja és este dunapart is elég jódolog
2016. máj. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bármi,a lényeg hogy legyen olyan a lány aki szereti a kettesben jól eltöltött időt,még egy uncsi film alatt is lehet mély romantikába esni
2016. máj. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy kinek fontos a romantika az személyiségtől függ, nem attól hogy milyen nemű. Ha a barátnőm hirtelen elém állna egy szexi göncben én kiröhögném, mert annyira nem jellemző rá, és egyiküknek sem jön be az ilyesmi, szóval nem is érteném mit akar vele.
2016. máj. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak tudnám, hogy mi köze a romantikának a szexis öltözködéshez..
2016. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!