Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A származás ennyire fontos?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A származás ennyire fontos?

Figyelt kérdés
Nem vagyok magyar és lehet hogy így nem is lesz barátom. És a nyelv se megy még nagyon jól de én szerintem ez elnézhető.
2016. márc. 30. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy gond lenne azzal hogy nem vagy magyar ... :) szerintem biztos találsz olyan embert aki nem olyan szűklátókörű ez problémát okozzon neki :)
2016. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, honnan származol. Bennünket magyarokat elég sok nép kínzott, szóval kissé nehezen fogadunk be más nemzetiségűeket.

De azért sok szerencsét.

2016. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%

#2 ne legy mar hulye.. Es arrol miert o tehetne?? Ennyire szerencsetlen nem lehetsz.. Esetleg megkinzotte teged mostanaban egy külföldi?? Sztem sem.. Ak ne irj baromságot!!

Nem.. Aki kellő intelligencia szinttel rendelkezik azt nem érdekli ilyen apróság. Szval lehet valakid igen. 😊

16F

2016. márc. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyban fugg attol, hogy milyen nemzetisegu vagy. De szerintem abszolut nem problema.
2016. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem hátrány, nem ezen fog múlni, hidd el. Olyan is van, aki ezt aranyosnak tartja.:) Ezen abszolút felesleges aggódnod.
2016. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!