Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mennyire fontos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos a barátnőtöknek a származása?

Figyelt kérdés
arra gondolok hogy cigány,román stb. mert én pl. pont most láttam hogy egy fiú azért dobta a barátnőjét mert az elmondta neki hogy félig cigány. nektek is ennyire fontos?

2012. aug. 29. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
igen én tuti nem állnék össze félcigánnyal ja meg rögtön észrevenném^^
2012. aug. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném a baráti körét, meg őt is, hogy hogy viselkedik és onnantól már csak az a lényeg homo sapiens sapiens legyen.
2012. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én a fehér bőrű lányokat szeretem!
2012. aug. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Mivel csak olyan nővel jövök össze, aki számomra 100%-ig tökéletes, az már nem nagyon érdekel, hogy honnan származik. A cigány mondjuk necces téma, de mivel a lány nem lenne egy putriból szabadult iskolázatlan valaki, hanem teljesen értelmes, tiszta, okos lenne, szerintem nem lenne gond ezzel. Ha kulturált, akkor gondolom a családja is az, tehát nem lenne gond.
2012. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Most ha belegondolok, hogy tetszenek a portugál nők... ááá, nem, mégsem, maradok a magyarnál.
2012. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
cigó, roma nem kéne a többi jöhet.
2012. aug. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TOMAtm ***** válasza:
szerintem ez nem származásfüggő,a szerelem vak...és hülye is sokszor.belezúghatsz akárkibe,bár ha nem találkozol velük -más helyekre jársz,más a baráti társaság-akkor azért kevésbé sanszos.
2012. aug. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha cigány félcigány biztos nem kell de ez hamar kiderül pontosan az első sexnél mert a cigányok puncia nem szép melesleg cigányokat a pénz lopás vezérli persze kivétel van ha rendes talán összejönék egyel de ez a családjától barátjaitól is fügene !
2012. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

kisebbségi többség és cionisták kicsukva.

román stb akinek van országa [még ha lopott is] az nem zavar.

2012. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az már csak ürügy lehetett... mert addig szereti meg minden, és most tehet a lányzó arról hogy kik az ősei?
2012. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!