Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha bem ir vissza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Loretta 21 kérdése:

Mit tegyek ha bem ir vissza?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki 4 evvel idosebb nallam meg suliba lattam es szemeztunk is neha . Rairtam es vissza is irt beszelgettunk egy kicsit az utolso kerdesemre nem valaszolt ba nem is banom mert nagy hulyeseg volt . Ket nappal ezeltott megint rairthogy szia de nem valaszolt es csak reggel lattamozta le

16/L


2016. máj. 4. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen hülyeséget írtál neki utolsó kérdésként? Simán lehet, hogy ezzel vetted el a kedvét a beszélgetésekről, úgyhogy érdemes lenne leírnod, hogy segítsünk rájönni, ez volt-e a probléma.
2016. máj. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaj csak kerdeztem tolle letud egy mondtatot forditani jelentese az csak annyi volt h hogy vagy 😂😂😂
2016. máj. 4. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!