Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik. Egy faluban lakunk,és gyakran látjuk egymást a buszokon. Szoktunk beszélni facen néha,de mindig én írok rá. Ha beszélünk,akkor jó,mert vicces,de amikor nem ír vissza,akkor szomorú vagyok miatta és elmondom mindenfélének. Élőben nem nagyon merek vele beszélni (már volt benne részem) Úgy érzem ha elmondanám neki,akkor könnyebb lenne nekem de foggalmam sincs hogyan/mikor. (16 éves lány vagyok) Valami ötlet?

2016. máj. 1. 19:36
 1/1 anonim ***** válasza:

NE! Uram isten, ne tegyél ilyen bolondságot!


Amikor korodbeli voltam egyszer én is odamentem az akkor éppen nagy szerelmemhez azzal a szöveggel, hogy "Szeretlek". A reakció annyi volt, hogy "Azta!" majd egy nagyon hosszú kínos csönd.


Ha nem ismered eléggé és szerelmet vallasz neki azzal csak azt éred el, hogy többet semmi esélyed nincs nála. Próbálj vele összebarátkozni és ha sikerült utána hívd el randira vagy várd meg amíg ő hív el.


Itt meg kell jegyeznem, hogy egyáltalán nem gáz ha te hívod majd el randira. Ez nem a középkor, hogy a nőknek arra kelljen várniuk, hogy egy lovag a lantjával az ablaka alatt ódákat zengjen neki. Most már teljesen normális ha egy nő kezdeményez.

2016. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!