Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemkontaktus tartás! Hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemkontaktus tartás! Hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akit nem ismerek, de sokat látom es szoktunk szemezni.Ezzel csak az a baj ,hogy en nem birom sokáig tartani a szemkontaktust es folyamatosan el kell nézzek és ez nagyon zavaró. Esetleg van valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám en is tartani a szemkomtaktust vele?

2016. ápr. 29. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ne nézzetek farkas szemet mint a hülyegyerekek hanem probálj kezdeményezni ha jancsika nem mer
2016. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem nagyon tudok semmilyen tippet adni,talán annyit,hogy mikor egymásra néztek,próbáld mondani magadban,hogy most igen is ott tartod a tekintetedet rajta és megpróbálod magadat rávenni arra,hogy sokáig a szemébe nézz.Idővel már természetes lesz a szemébe nézned.:) Viszont gyakorolhatod úgyis,hogy megpróbálsz mindig azoknak az embereknek a szemébe nézni,akikkel beszélgetsz,ez talán kicsit felkészít arra,hogy mikor a kiszemelted szemébe nézel,akkor hosszabb ideig ott tud tartani a tekintetedet.Régen én sem néztem mindig az emberek szemébe,aztán ez valahogy megváltozott...úgy emlékszem úgy,hogy anno nekem is tetszett egy fiú,és mindig egymás szemébe néztünk,és így egy idő után ez természetessé vált.

Sok sikert!! :)

2016. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!