Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Könny miatt nehéz szemkontaktu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könny miatt nehéz szemkontaktus tartás |? |

Figyelt kérdés
Segítsetek! Mi lehet az oka és hogyan lehetne változtatni rajta? Mikor látok egy szimpatikus szép lányt és elkezdek szemezni vele valamiért mindig bekönnyezem és emiatt sokat kell pislognom mert irritálja a szememet (nem a lány:) és ez olyan egő... Aztán ott számomra vége is a szemezésnek hogy a lánynak ne azt kelljen néznie hogy törölgetem a szememet... (és nem furcsa folyadék vagy valami rendellenes hanem a normális könny mielőtt valaki megkérdezi) Mit lehetne csinálni vele? Érzékeny a fuvallatra is ami szembe jön. Bár lehet olyan szép a lány hogy még én is sírok utána :) :D
2015. febr. 13. 22:33
 1/3 A kérdező kommentje:
És hát a kezdeményezés alapja a szemkontaktus :/
2015. febr. 13. 22:38
 2/3 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Mond meg a lanynak hogy szemeezni akarsz bele,de mindig konnyes,es nezze wl a szemtorlest,es varjon turelemmel.
2015. febr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló bajom van. Ugyan így a szél is, meg valahogy azok az érzelmek, amiket mások simán kezelnek,nálam elindítja a könnycsatornákat.

Plusz még szégyenlős is vagyok. Nagyon zavarba jövök, ha szemkontaktust kell tartanom azzal aki tetszik.


Szerintem nem kell folyamatosan meredten nézni a másikat. Vidd mondjuk sétálni, ott mellette mész, nem kell folyton a szemébe nézni.

2015. febr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!