Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt a szót, hogy kiengesztelni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt a szót, hogy kiengesztelni legtöbb fiú félreérti?

Figyelt kérdés

Csak van egy srác aki tetszik és írtam neki egy üzit amelyikben ez a szó szerepelt, de olyan szövegkörnyezetben, hogy: " bocsi h ma feltartottalak a hosszas dumámmal és ha netalán tán elkéstél valahonnan vagy nem időben értél haza azt kitudnám valahogy engesztelni?" nem válaszolt és attól félek h félreértette és soha többet nem fog velem beszélni:/

Pedig én nem is úgy értettem

Mit tegyek?



2016. ápr. 26. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ha más célzást nem tettél nem értjük félre. Elvégre nem azt írtad, hogy le cummantanád a bohócát:)
2016. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár napja pont volt egy hasonló kérdés, lehet, hogy az is te voltál.


Szerintem nem érti félre, ha egy lánybarátom ilyet írna, nem arra gondolnék, hogy akkor majd ő lesz*p (ha erre akartál kilyukadni a kérdéssel), hanem inkább arra, hogy vesz egy fagyit vagy ilyesmi, de leginkább üres gesztusként, hisz mégis hogyan tudna bárki kiengesztelni azért, mert feltartott kicsit...? :D


Egyértelmű szerintem, hogy bejön neked az illető.

2016. ápr. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!