Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyik nap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gréti20 kérdése:

Miért van az, hogy egyik nap elvagyunk, másnap meg nem ír?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy sráccal az interneten, kb. 1hónapig beszélgettünk/beszélgetünk, és ugy tűnt, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk, 1hete már az első randit terveztük. Az elmúlt napokban viszont teljesen megváltozott, ha én nem irok neki, nem ír, visszafogottabb lett, és ezt azzal indokolja, hogy sok a dolga, amit én meg is értek, de azt nemtudom, hogy ennek mi köze van ahhoz, hogy igy bánik velem. Miért lehet ez? Egyszerűen nem értem..

2016. ápr. 24. 15:38
 1/3 anonim válasza:
Na ez engem is erdekel
2016. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Adelll ***** válasza:
Lehet hogy tenyleg elfoglalt es stresszes. Bar ez eleg furcsa.hat nemtudom...
2016. ápr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, azt írta is, hogy kicsit stresszes. de ez szerintem akkor se ok arra, hogy így semmibe vegyen. eddig nagyon tepert utánam, most meg ha látom is, hogy fent van, nem ír.. én pedig nem erőlködök tovább, ha semmi eredménye :|
2016. ápr. 24. 19:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!