Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan pasizzak fesztiválon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pasizzak fesztiválon?

Figyelt kérdés
Nyáron megyek a barátnőimmel Szigetre, és szeretnék bepasizni(a fesztivál ideére)de nem tudom hogy hogy kezdjek hozzá. Hogy szólítsam le, milyen témát hozzak fel stb.. Akadály lehet hogy picit duci vagyok?
2016. ápr. 23. 21:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen nem neked való a Sziget....

Mi az,hogy bepasizni arra a néhány napra???? Jó alap vagy ri.bancnak. De szánalmas :)

2016. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas kislány vagy. 😂 És a szüleid is, hogy 15 évesen elengednek a barátnőiddel. Szerintem bújj el!👋
2016. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem vagyok kíváncsi a véleményedre köszi👌 te vagy szánalmas egyébként😒 14 éves kor felett be lehet lépni a fesztiválra nagykorú nélkül👏
2016. ápr. 24. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!