Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan pasizzak fesztiválon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pasizzak fesztiválon?

Figyelt kérdés
Nyáron megyek a barátnőimmel Szigetre, és szeretnék bepasizni(a fesztivál ideére)de nem tudom hogy hogy kezdjek hozzá. Hogy szólítsam le, milyen témát hozzak fel stb.. Akadály lehet hogy picit duci vagyok?
2016. ápr. 23. 21:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
úgy megdugnak majd hogy lefogysz :D
2016. ápr. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
hozzá tenném hogy 15 vagyok és szűz.
2016. ápr. 23. 21:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A fesztiválon isznak eleget. Nem lehet elég ducinak lenni. De elárulom van akinek józanul sem a piszkafák jönnek be.
2016. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen, ott pasizni és elveszteni a szüzességed?

Nőjj fel kislány.

2016. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
előtő, eszem ágába sincs elveszteni a szüzességem
2016. ápr. 23. 22:06
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hát akk nagyon rossz helyen akarsz pasizni mert a fesztiválok csak a dugásról szólnak kb
2016. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

úgyis lesz olyan aki odamegy hozzátok,vagy egy koncert után/közben hirtelen oda megy valaki és akár egyből le akar kapni.

ugyanis rengetegen mennek úgy oda,hogy ott akarnak becsajozni/bepasizni. szóval nincs nehéz dolgod.

más kérdés,hogy szerintem 15 évesen ezt nem kéne.inkább keress egy korodbeli, vagy 1-2 évvel idősebb fiút.menjetek el fagyizni, meg moziba, meg ilyenek. aztán ha később komolyabb kapcsolat lesz, hát oké.

de ne egy koszos sátorban valami vadidegen pacákkal, aki rohadtul nem fog rádfigyelni.. ne úgy veszítsd el a szüzességed..

2016. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Istenem
2016. ápr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
bocsi most látom, hogy nem szeretnéd még.
2016. ápr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Igyad le magad a sárga földig.

Nálam mindig bevált. Leittam magam mint a rohadt élet, aztán másnap rámírt egy egyetemista csaj, hogy odamentem hozzá, hogy megfogjam a seggét, de őt nem zavarta szóval hagyta. Aztán egy másik, hogy egész éjjel smároltunk és lényegében ő hozott haza.

Aztán egy másik buliban szilveszterkor is leittam magam, és tulajdonképpen pár kivétellel minden lánnyal összenyaltam (amiért kaptam is egy monoklit, kellemelten reggeli meglepetés volt, mikor nem tudtam kinyitni az egyik szemem. :D)

Szóval igen, az alkohol csodákra képes.

16/Fakitermelő

2016. ápr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!