Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi a véleményetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Nos, elsősorban amit említeni kellene a személyiségemmel kapcsolatban az az, hogy elég introvertált vagyok. Szeretek egyedül lenni, nem szeretem a társaságot, főleg ha ismeretlenek is vannak köztük.

Szeretem a rockot, fülesemből az esetek 80% -ban Nirvana szól. Ezenkívül szeretem a csillagászatot, sokat szoktam kattogni ilyen témákon.

Nem hiszek semmilyen istenben. Elég pesszimista vagyok, és nem árad belőlem a szeretet ...

Sajnos két éve dohányzom, és voltak(!) tapasztalataim drogokkal, itallal is.

Egyébként szoktam néha verseket írni, de másokét nem igazán olvasom szívesen, esetleg József Attila féle verseket. Szeretek olvasni, egy időben kifejezetten könyvmoly voltam, de mostanság azért lényegesen kevesebbet olvasok. 16/F



#Azért_sem_fogok_megadni_kulcsszavakat
2016. ápr. 18. 06:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A rock az nagyon is ok, de hogy pesszimista, drogos/cigis 16 evesbol nem nézek kis klsemmi jót, az ilyeneket kerülni.

Én ennek az ellenkezője vagyok, imadok társalogni, és új arcokat ismerni, még barátkozni, menni, ÉLNI!!!

2016. ápr. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, még nincs veszve semmi. Rock oké. Drogokat,italt felejtsd el! Cigi van akit zavar, van akit nem, de elsősorban az egészséged miatt próbálj leszokni. Ne légy pesszimista, próbálj kimozdulni, barátkozni.
2016. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor sorban:D

introvertált: király, én is az vagyok. nincs vele gond szerintem.

rock: még jobb, bár a nirvananal vannak jobb dolgok is szerintem, de szerethetők ők is.

csillagászat: nekem semleges, de jó hogy van valami ami érdekel

ateizmus: rendben van

pesszimizmus: ha nem folyton akkor rendben van, amúgy is viselhető, a szeretet áradás nem kell, de jó ha azért néha kimutatod különben honnan tudja a másik?

dohányzás: nálam óriási mínusz, 95%hogy nem jönnék össze dohányossal

drogok, piálás: nem túl jó...de ha túl vagy rajta akkor a múlté

versírás: jó dolog szerintem ha szívvel lélekkel csinálod.

olvasás: szintén jó


Összességében nem vagy veszett ügy, sőt sok lánynak vonzó ez a világfájdalommal teli elvont karakter, de az a baj ha nincs lágyabb, boldogabb oldalad akkor valószínűleg ott fognak hagyni előbb vagy utóbb.

2016. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tökéletes lennél ha nem drogoztál, ittál volna, és nem cigiznél. De ahogy előttem is írták, valakit zavar, valakit nem.

16/l

2016. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lényegében a drogok és az ital már a multé, de a cigi az megmaradt a remek múltamból. Próbáltam többször is letenni, nem tudtam. Ha meg valakit zavar ... hát most ez van. Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. ápr. 18. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!