Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudassam vele, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudassam vele, hogy hibáztam és szeretem? Vagy honnan tudjam, hogy tényleg szerelmes vagyok-e belé?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki alig 4 évvel idősebb nálam, és először két hónapig jártunk, aztán pár nap múlva megint vagy egy hónapig. Elég komoly volt, ahhoz képest, hogy milyen kevés idő. De aztán egyszer csak jelenetet rendezet nekem, hogy -idézem- "Már megint ezt a szart hallgatom, csak mert rád emlékeztet"

Erre totál lefagytam, és kérdeztem hogy mivan??

Erre kiderült, hogy féltékeny...aha..néhany sztárra :D (Andy Biersack, ilyenek..)

Annyira felidegesített, hogy egy napig inkább nem beszéltem vele, nehogy valami olyat mondjak amit megbánok.

De aztán találkoztunk (véletlenül futottunk össze), és megmondtam neki hogy nem szeretném elmondani a véleményem róla, mert dühösen nagyon durva tudok lenni...de elkezdett piszkálni, hogy bökjem már ki amit gondolok, erre felkaptam a táskám, és leléptem..

Aznap szakítottunk..

Ennek már egy hete..

Azóta hogy újrakezdtük nem voltak vitáink..de ettől olyan szinten kiakadtam, hogy olyan dolgokat mondtam amiket egyáltalán nem gondoltam komolyan..aztán beköptem az ellenségének, akivel évek óta gyűlölik egymást..

A barátaim bíztatására kidobtam, ahelyett hogy normálisan megbeszéltük volna...

Állandóan csak rá gondolok. De az a baj, hogy két nap múlva elköltözök. Nem messzire, közeli városba. De pont el fogjuk kerülni egymást.

Tudom hogy van egy másik lány, holott azt mondta még egy jó darabig nem fog összejönni senkivel.

Aztán amikor lenyugodtunk beszéltünk. Egy hülye könyves metaforával beszéltünk végig.

Azt mondta, hogy ezt a könyvet (a mi könyvünket) bármikor újra levehetem a polcról és elkezdhetem olvasni. Azt is mondta, hogy azt szeretné, hogy együtt írjuk meg a végét.

Hülye voltam. :(

Emésszem meg hogy elb*sztam, vagy tegyek valamit?

Néha úgy érzem nem bírom nélküle, kell hogy újra átöleljen, újra megcsókóljon, és hogy újra érezzem a jelenlétét.

Ilyenkor azt mondják, hogy csak szerelem kell. Lehet hogy valakinek igen, de nekem csak az Ő szerelme kell :(

Mit tegyek?


2016. ápr. 15. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány eves vagy?
2016. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nagyon fiatalok vagytok, de szerintem ha van másik lány az elég fura ha annyira szeretett.. Amit tehetnél hogy beszélj vele és mond meg neki hogy akarod őt ennyi.
2016. ápr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!