Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tavaly egy fiú szerelmes volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tavaly egy fiú szerelmes volt belém egy táborban, és én is belé. Ebben az évben is ott lesz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron egy táborban tetszettem egy fiúnak, aki 1 évvel fiatalabb. Hamarosan megyek megint abba a táborba, és ő is ott lesz. Tavaly már a buszon teljesen belémzúgott, de akkor még nem ismertem. A napok teltével egyre jobban megtetszett, sokat beszéltünk, meg nevettünk, a túrákon tapadt rám mint a matrica, és "szemeztünk", de semmi különös. Aranyos volt, de nem kezdeményezett, ettől függően teljesen lehetett látni hogy tetszettem neki én meg nem mertem megmondani hogy fülig beleestem >< FB-n rám sem ír, szerintem berezelt tőlem, és nem egy suliba járunk. Azt várom hogy az idei táborban is ugyan ez lesz-e, és ha most sem kezdeményez, akkor én fogok, de még nem tudom hogy hogyan. Mi a legjobb amit tehetek?

2016. márc. 31. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvárod a tábort, ha odamegy hozzád beszélgetni akkor beszéljetek, ha meg nem akkor nagyon nézd vagy menj oda hozzá te.
2016. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát, hogyha tetszik neked, akkor mi a tökömér nem mész oda? Nem fog a szádba repülni a sült galamb, ha neked van szükséged valamire, lépned, tenned kell érte. Lehet, hogy ott egy érett gyümölcs, csak érte kell nyúlnod. Ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor Mohamednek kell aktivizálódnia:) Beszélj vele, hát ha tényleg már tudod is biztosra, hogy tetszetek is egymásnak, akkor már főleg nem veszíthetsz, csak nyerhetsz vele. Hogyha szégyellős vagy, akkor is menj oda, hát örülni fog, és nehogy már elszalaszd álmaid lovagját adott esetben, és évekig rágódhatsz, hogy mi lett volna, ha összeszedted volna a bátorságod, és megszólítottad volna. Ilyenkor nem lehet a szégyellősségre fogni. Ha érdekel, teszel érte, ez ilyen egyszerű. Mondjuk lehet, hogy az elején még zavarban leszel, és makogni fogsz, talán nem is feltétlenül úgy més z oda, hogy eleve kitalálod, mit akarsz mondani, hanem improvizálsz, de kezdetnek az is jó. A lényeg, hogyha érdekel, ne engedd, hogy kicsússzon a kezeid közül, úgy értem, hogyha érdekel, akkor tényleg tegyél érte, mert ha az a hajó elmegy, akkor meg szívás, és lehet bánkódni, és ha megismered, és tényleg olyan , amilyennek gondoltad, akkor királyság, ha te is bejössz neki, akkor mégjobban királyság, viszont meg ha mégsem klappol minden, akkor meg legalább fény derül arra, hogy mégsem illetek össze, és akkor te is felhagysz vele, hogy izgulj miatta, és megnyugszol , és akkor is királyság van, szóval ebből csak jó sülhetsz ki, mert a parázásnak mindenképpen vége szakad, és lehet, hogy jól is végződik / jól is alakul majd a történet. Szóval te itten ebben a szituációban csak nyerhetsz.
2016. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*a gyümölcsös az egy metafora. Ott van az alma , csak érte kell nyúlnod, le kell szakítsad, ozt cső. :)
2016. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom majd magam összeszedni xD
2016. ápr. 2. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd! :D
2016. ápr. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!