Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiú, aki táncoln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan fiú, aki táncolna velem a szalagavatómon? Fizetek érte.

Figyelt kérdés

Jelentkezni üzenetben lehet névvel, korral, és fényképpel. :D


Ui.: Igen, komolyan beszélek. Tényleg fizetnék érte, de nem vagyok gazdag, úgyhogy százezrekre ne számítsatok.



2016. ápr. 8. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minek táncolni?
2016. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mert szeretnék. Csak nincs párom.
2016. ápr. 8. 21:41
 3/12 A kérdező kommentje:
Bocsi, ez lemaradt: Budapestiek írjanak. (17. kerületi vagyok)
2016. ápr. 8. 21:48
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Azt nem írtad le,hogy te hogy nézel ki... Akarkivel nem egetnem magam,még pénzért se.. Nyilván okkal nincs párod.
2016. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem jó ha lányként beöltözök fiúnak?
2016. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
4. nek igaza van aki jol nez ki mindnek napokon belül van párja... az jelent valamit ha nincs párod...
2016. ápr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj és ha egyszerűen, csak nincs elég fiú a suliban, aki táncolna? Nálunk is 22lányra volt 3fiú az osztályban, abból 2 vállalta be! Nem kell látatlanba lerondázni vkit!
2016. ápr. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez komoly, hogy fizetnél?

Nekem ettől elég antipatikus lett az egész.


Nem hiszem el, hogy ne találnál valakit, aki szívesen táncolna veled- főleg, hogy a próbák 5 hónap múlva kezdődnek, a tánc meg késő ősszel lesz...

2016. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
de láttatlanba minek rondáztok?
2016. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Semmi gond, nekem nem esett rosszul, hogy lerondáztak. :) Nyugi, én nem pontoztam le senkit. :D Szerintem is az vagyok, bár mások szerint meg nem... De ahogyan ti is mondjátok, nem véletlenül nincs párom. Ha meg az lenne, hogy az osztályból raknak össze párokat a "maradékból"... hát, a velem egymagas/magasabb fiúknak mindnek van barátnője, és ők velük fognak táncolni.


8-as: Pedig nem. :D Annak a személynek süketnek, vaknak, és gyogyósnak kéne lennie, aki ingyen táncolna velem. :D Egyedül unokatesóm jöhetett volna számításba még, de ő meg messze lakik, és nem nagyon ér rá. :/

2016. ápr. 10. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!