Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem lenne a baj, vagy van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lenne a baj, vagy van más is így?

Figyelt kérdés
Nehezen találtam (illetve eddig még nem is) olyan srácot aki képes lett volna megtartani az érdeklődésemet. Kapcsolataim kb 2 hónap hosszúak, mert valamiért eltűnik a rózsaszín köd az agyamból egy idő után és akkor kezdődnek a bajok. Nem az van, hogy csúnya lennék (persze senki sem vallná be de tényleg nem vagyok az) vagy hogy nem járnék ki eleget. bulizni is szoktunk barátnőkkel, bőven vagyok emberek között mégis ez van. Nem vagyok ez a magába zárkózós fajta, most is csak azért jöttem ide mert hát nem is tudom már :D

#szerinteménnagyonunatkozok
2016. ápr. 8. 15:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Jujj azt elfelejtettem, hogy 17/l
2016. ápr. 8. 15:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Gyanítom, nem olyan fiúkat keresel, akik a felszínes fellángoláson kívül is érdekelnének.
2016. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha szabad kérdeznem ezt te honnan tudod? :)
2016. ápr. 8. 15:53
 4/8 anonim ***** válasza:
az imént irtad, csak más szavakkal.
2016. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem. Olyat keresek aki képes lenne megfogni.
2016. ápr. 8. 16:00
 6/8 anonim ***** válasza:
miért bujócskázni szeretnél:) én vagyok a hunyó:)
2016. ápr. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ah sose találnál meg :/
2016. ápr. 8. 16:05
 8/8 anonim ***** válasza:
elvileg az oja nagy érdeklődés és szerelem 4 évig tart
2016. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!