Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam aki igazából elég nagy szájú viszont velem soha nem beszél csúnyán. Sokszor észreveszem, hogy néz órán akár percekig (picit már zavaró is). Viszont van még 2 "jó csaj" az osztályban és azoknak ő is mondja, hogy ú de megdugn@lak meg ilyeneket. Láttam már, hogy más lány háta mögött mutatja a haverjának, hogy milyen feneke van a lánynak, meg nézegeti. Lehet velem is ezt csinálja? Nem tudom megérteni. Bocsánat ha kicsit zavaros.
2016. ápr. 6. 21:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha nem.tudsz normálisan válaszolni akkor ne írj semmit.
2016. ápr. 6. 21:51
 2/3 anonim ***** válasza:
De most gondolkozz. Ha azt mondjuk hogy tetszel neki, de közbe nem, mi leszünk a hibásak. Ellenkező esetbe is. Szóval, ezt neked kell tudnod. Mi itt mondhatunk bármit.
2016. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem csak azert csinalja a tobbi lannyal azt amit csinal mert valaki akar maradni a szemukben.
2016. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!