Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak a csúnya fiúknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a csúnya fiúknak tetszem?

Figyelt kérdés

Nincs igazán önbizalmam, és nem is látom magam szépnek, de sokak szerint szép vagyok és hogy 2 perc alatt találnék magamnak akárkit, akit akarok. Én mégsem érzem így, bevallom, hogy nekem vagy csak a nagyon csúnya emberek udvarolnak, akiknek ráadásul elég nagy az önbizalmuk, sőt, elég nagyképűek, ami számomra még taszító is. Mert az még okés, hogy nem helyes, de akkor legalább ne lenne nagyképű bunkó a srác... Nem értem, hogy miért csak ilyenek találnak meg mindig.

Nem régiben odamentem egy helyesebb, de kicsit félénk sráchoz beszélgetni, akivel 1 éve szintén ismerkedtünk, akkor tetszettem is neki, csak akkor épp nem akartam magamnak senkit. Most meg kissé érdektelen volt felém, és megtudtam, hogy még aznap összejött egy elég csúnyácska lánnyal.. Szóval nem értem. Valahogy úgy érzem, hogy én senkinek sem kellek, legalábbis olyannak biztos nem, aki nekem is kellene.


Tudom, hogy nem minden a külső. Nekem a jóképű, de bunkó srácok sem jönnek be, számomra taszítóak. Szívesebben ismerkednék egy félénkebb, aranyosabb sráccal, aki ha nem is egy kigyúrt jóképű pasi, de azért helyes és aranyos. :) Kicsit elvagyok keseredve, mert nagyon magányosnak érzem magam, és az önbizalommal is gondok vannak emiatt, hogy úgy érzem, senkinek sem tetszem. :(


17/L



2016. márc. 13. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincsennek csúnya lányok, csak vak fiúk, akkor megköszönném, ha ez a másik féltől is így lenne. 17/f
2016. márc. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Akkor egy cipoben jarunk... Nekem van onbizalmam, de neha ugyerzem felnek tolem a sracok, komolyan mondom. 16/L
2016. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet az oka. Lehet, hogy tul szep vagy es felnek a normalis pasik kezdemenyezni. Vagy pedig mivel irtad hogy nincs onbizalmad, lehet semmi jelet nem kuldesz a sracoknak, hogy rad hajtsanak. Igy meg nehez a fiuk dolga. Azon meg, hogy a tavalyi srac erdektelen volt feled, nem tudom miert lepodsz meg. Ha egy lany elutasit en is tovabb lepek...
2016. márc. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a helyzet velem. Mások szerint szép vagyok, és mindig az olyan fiúk találnak meg, akik nem néznek ki valami jól, ráadásul nagyképűek is, és megsértődnek, ha elutasítom őket. Ritkán 1-2 helyesebb fiú is megtalál, de sajnos én is rájöttem, hogy a külső nem minden.. Úgyhogy én szerintem csak várok, mást nem tehetek. Biztosan eljön a mi időnk is.:)

17/L

2016. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tenyleg kivancsi vagyok, hogy ezek a csunya nagykepu fiuk vajon most epp azon sirnak-e, hogy nem tudnak osszejonni veletek. Leirnatok egyebkent, hogy pontosan mitol nagykepuek? No offense tenyleg erdekelne :)
2016. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Attól nagyképűek, hogy pl odajönnek ilyen dumával, hogy "te leszel most a szerencsés, aki megkaphat engem", meg ilyesmikkel. :D Meg ha olyan lekezelően próbál bevágódni, mintha megtiszteltetésnek kéne vennem, hogy vele beszélgetek. Ez szerintem annyira taszító. :D
2016. márc. 13. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Jo de ha most egy neked tetszo fiu jon igy oda hozzad, akkor meg rogton bejonne szerintem ez a megszolitas :P Bar teny, hogy en is azert, valamivel visszafogottabban megyek oda a lanyokhoz. :)
2016. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát..valamilyen szinten biztosan bejönne, ha egy számomra tetsző srác ilyen szöveggel jönne oda hozzám, de ha folyamatosan bunkózik és tényleg lekezelően viselkedik velem, akkor hiába tetszik, számomra egyszerűen taszító, ha valaki úgy beszél velem, mint egy kutyával.😏
2016. márc. 13. 21:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban!

Én meg sokszor futok bele beképzet, agyon sminkelt lányokba.

De ilyenkor eszembejut hogy, könyen jön és gyorsan megy!

És ne félj, majd csak jön valaki.

Mert olyan hogy senki sem szeret olyan nincs, csak olyan van hogy még nem találtál rá.

2016. márc. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En is ugyanígy vagyok.:/
2016. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!