Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Egy olyan fiúról van szó,akivel szinte nem is beszéltem,de mégis folyamatosan a fejemben van... és ha meglátom,akkor meg mindjárt gyorsabban ver a szívem.De tudom,hogy nem lehet semmi (akit érdekel,hogy miért annak elmesélem,csak írjon privátban :)).

Hogyan tudnék túllépni rajta? (Igazából nem is értem magam,hogy miért "rajongok" ennyire érte,és ez már eléggé zavar.)

Valakinek valami ötlet? (Próbáltam már más fiúra felfigyelni,de eddig nem találtam senkit,aki olyan benyomást keltene bennem, mint ő.)


17/L



2016. ápr. 5. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ez még mindig szívinfartus :)
2016. ápr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is ver a szívem,megírod?
2016. ápr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meghallgatnám :)
2016. ápr. 6. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Írj :)
2016. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is írd meg légyszi! :)
2016. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is megírhatod, szívesen meghallgatnám :D
2016. ápr. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!