Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről kezdhetnénk el beszélgetni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről kezdhetnénk el beszélgetni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a suliban aki nagyon szimpatikus. Mind a ketten 13 évesek vagyunk. Nagyon sokat szokott rám nézni olyan aranyosan. Én egy nagyon félénk lány vagyok így nem nagyon merek oda menni hozzá és beszélgetni. Ha mégis oda mernék hozzá menni akkor miről kezdjünk el beszélgetni amiből nem jön rá, hogy szimpatikus nekem? (egyébként nem egy osztályba járunk)

A válaszokat előre is köszönöm! 😏


2016. ápr. 4. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Pl. Hogy hol van az XY tanár vagy diák és hogy segítene e esetleg megkeresni...


Bocsi. Jobb nem jutott most eszembe a te helyzetedre...😩

2016. ápr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Á igen ez már ismerős. De nem tudtok valami olyat mondani ami egy kicsit jobb? Például, hogyha csak ketten lennénk egy helyen akkor miről tudnánk beszélni?
2016. ápr. 4. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Bármiről ami eszetekbe jut. Például kérdezd meg tőle mit szokott csinálni amikor épp nem suliban van? Kérdezz rá pár olyan dologra amivel szereted te is a szabadidőd tölteni és és van is róla pár történeted, hátha valamelyikben találtok egy közös pontot és máris meg van a beszélgetés témája.

Esetleg kérdezd meg tőle tudna-e neked segíteni valamelyik tantárgyban elmagyarázni valamit amit "nem értesz".


Légy kreatív, és ne görcsölj rá. A spontán ötletek a legjobbak.

2016. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2016. ápr. 5. 16:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!