Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdhetnénk el beszélge...

Hogyan kezdhetnénk el beszélgetni (bőv. Lent)?

Figyelt kérdés
9. osztályos vagyok, új suli, új osztálytársak, új minden. A napok folyamán egyre jobban kezd szimpatikussá válni az egyik fiú. Múlt héten viszont az egyik lány osztálytársam nagyon elkezdett rámászni, folyton ír neki Facebookon, meg minden, a suliban is folyton lohol utána, de soha nem beszélgetnek személyesen. Francia-olasz osztály vagyunk, a fiú olaszos én franciás vagyok, de egy csoportban vagyunk testnevelésen és angolon (az előbb említett lány nem), és néha rajtakapom, hogy végigpillant rajtam, vagy rám néz, vagy valami. Pár nappal ezelőtt rám is írt, hogy miből kell fogalmazást írnia magyarra. Nem tudom, hogy ez jelent-e valamit, hiszen bárkitől megkérdezhette volna, nem csak én voltam elérhető. Fogalmam sincs, mi a helyzet. Szeretnék elkezdeni vele kapcsolatot felépíteni, de nem nagyon lenne jó közhelyes lenni, ezt a "szia-szia-mizu-semmi-veled-semmi-oké-szia-szia" dolgot meg végképp nem szeretném, és rámászni sem akarok. Szerintetek hogyan kezdjek el vele beszélgetni, mit kérdezzek tőle? Előre is köszönök mindent :)
2014. szept. 13. 09:54
 1/1 anonim válasza:
Ha van olyan tantárgy, amiben ő nagyon jó, akkor kérdezz tőle valamit! Ne triviálisat, mert akkor butának fogsz tűnni :D
2014. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!