Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavarna az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna az hogy egy fiú szobájában nincs mindig rend?

Figyelt kérdés

Nem olyan kupi, hogy nem lehet megmozdulni, csak az íróasztalon van káosz. Meg néha úgy hagyom az ágyam ahogy reggel felkeltem.

17F


2016. márc. 30. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Azert az agyra jo lenne leulni ah nincs ilyen, hogy kanape. azt azert jo lenne megcsinalni. meg minimalis rend tenyleg, nem baj, ha van egy kis kupi. de azert latszodjon, hogy fontos, hogy mit gondol rolad a lany. es nekem szemely szerint az egy rossz pont, ha valakinel rendetlenseg van. agyazz inkabb be :DD
2016. márc. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán.


15/L

2016. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.

17/L

2016. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! :-)
2016. márc. 30. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Lány létemre, nekem sincs mindíg minden a helyén... :DD 16/L
2016. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Minimális kupi mindig vannak a fiúk szobájába. Én lány létemre nekem is van de mindig elpakolok magam után szóval annyira nem látszik.


Az a lényeg engem nem zavar :)


15/L

2016. márc. 31. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz mindenkinek! :-)
2016. márc. 31. 21:07
 8/8 Fanni27 ***** válasza:
Nekem is káosz van az asztalomon :) Szerintem ez egy fiúnál normális.
2016. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!