Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon mit írjak neki,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon mit írjak neki, hogy egy rendes beszélgetés alakuljon ki belőle?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy csajjal, élőbe elég jól elvoltunk, szóval FB-on is el akarok kezdeni beszélgetni vele, aztán ha úgy alakulnak a dolgok akkor megint találkozunk élőbe, de nem tudom hogy indítsam el a beszélgetést.


Ha csak ráírok, hogy mi a helyzet, azt elég gyenge próbálkozásnak érezném, meg előre látom, hogy majd írja hogy "semmi, és veled?", amiből nem hiszem hogy túl komoly beszélgetés lenne.


Mindketten 20 évesek vagyunk, ha ez számít.


2016. márc. 27. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi baj van azzal, hogy "mi van veled?"?

Szerintem ez sugallja, hogy érdeklődsz iránta.

Ha hülyeségnek tartod, akkor írj rá, hogy menni fog egy jó film és, hogy ő nézi-e. Talán ki lehet hozni belőle valamit.

Sok sikert.

2016. márc. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 donmogyoróscsirke ***** válasza:
"szia miújság?" Örök klasszikus, utána bármire rákérdezhetsz akármire hogy beszélgetés induljon :D
2016. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
'szia tudom fura hogy csak igy rad irok de mivelmultkor olyan jol elvoltunk gondoltam beszelhetnenk itt is mert szivesen megismernelek' 17f
2016. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy próbálj meg beszélgetni vele írásban is, mintha melletted lenne, vagy veled szemben ülne. Ha élőben tudtok beszélgetni akkor nem jelenthet nagy problémát. Ráadásul ha már találkoztatok és el tudtatok beszélgetni, tudod nagyjából azt is mi érdekli, mik a kedvenc témái nagyjából. Semmiben nem kell másképp gondolkoznod, vagy tenned írásban sem.

A lényeg hogy érezze figyelsz rá, törődsz vele a többi meg majd kialakul.

2016. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!