Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most áldás vagy atok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most áldás vagy atok? Mikor jon el az én idom?

Figyelt kérdés

17 vagyok de az arcom sokak szerint gyerekes es néztek mar 14nek is. Nem tudom hogy mennyire hatrany ez ismerkedésnel.. Nem vagyok csunya. Cukin es helyesen vagyok fiatalos de nem hinnem hogy ez egy lany ideall.

Szoval van egy lany, akit lattam a buszon.

Szerintetek zokon venne ha oda mennek??


2016. márc. 22. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
18 vagyok. Múltkor a dohányboltban megkaptam hogy 14 vagyok. De kaptam már 12-t is :D És volt már nem egy barátnőm, nem kizáróok, de akkor másban kell jónak lenned. Mittudomén, megnyerő viselkedés.
2016. márc. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát vannak lányok akiknek ez pont hogy bejön, főleg a fiatalabb korosztályban (13-15)
2016. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2es pont ez a baj 😒 13es14 eves lanyoknak tetszem 😐 mikor jon el az én idom?? Nem valtozok meg??

13-14nel az a baj hogy nem sok az a 3-4ev de mas vilag es felfogás uralkodik..

2016. márc. 22. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!