Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti járnátok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok ilyen lánnyal? (többi lent)

Figyelt kérdés

Külső: Nem vagyok annyira vékony, van rajtam mit fogni. De mások azt mondjak hogy nem vagyok kövér. Göndör szőke hajam van a vállam alá ér egy 6 centivel. 160 centi körül lehetek.

Belső: Kedves vagyok máso elmondása szerint. Mindneki azt mondja hogy súlyos szeretet hiányom van. Igen elég nagy szeretetre lenne szükségem. Elég őszinte vagyok, igyekszem nem bántani az embereket. Megértő és szerintem eyüttérző vagyok.

Remélem elég az információ ahhoz, hogy egy igen vagy nem válasszal tudjatok nekem segíteni. Próbáltam nem egoistának tűnni

A válaszokat előre köszönöm :)



2016. márc. 18. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem persze :) 17/F
2016. márc. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani, de nem mondtál semmi olyat ami kizáró ok lenne :)
2016. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Hmm cuki lehetsz 😁 a szeretet hiány csak abban jo hogy egesznap olelgethet a tarsad 😄 ami cuki..

Szoval persze kar hogy mar vagy 2 ilyen lany elhajtott 😞...

16F

2016. márc. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én igen,szeretem ha egy lánynak megadhatok bármekkora szeretetet,és az is jó ha van mit fogni rajt,a pálcika nem jön be 16/F
2016. márc. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
UHH Köszönöm a válaszokat :) Azt hittem már reménytelen eset vagyok
2016. márc. 18. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Részemről egy nem. Tuti nem jönne be a külsőd. De ez persze semmit nem jelent, mert mindenki tetszik valakinek. Szóval nekem egy gram zsír az elfogadható kb. Tudom, magas a mérce, de már nem egy ember teljesítette ezt is a többivel együtt...a belsőd oké
2016. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igazából azt vettem észre, hogy sokszor a szeretethiányos, magányos emberek tudnak jobbak lenni, mert megbecsülik, hogy van valakijük. Ezek azok az emberek, akiknek "csak" 2-3 barátjuk van, de azok tényleg jó arcok. Én is hasonló vagyok. Igaz, nekem se igazi barátom, se barátnőm, nem adom fel, egyszer majd lesz valami :D Vannak rossz időszakaim, de az párkapcsolatban is van, szóval ilyen szempontból nem vagy semmivel sem hátrébb, mindenkit megleckéztet az élet. 15f
2016. márc. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Izlések és pofonok! :)
2016. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zeusz105 válasza:
Hány éves vagy?
2016. márc. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!