Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti járnátok egy kicsit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok egy kicsit pattanásos és egy kicsit teltebb, barna hajú, szemű lánnyal?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2016. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Igen de a szivem jelenleg egy kékes szürkés szemű szepsegge 😊

16F

2016. márc. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem látok kizáró okot, amiért ne járnék, szóval igen! :)
2016. márc. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat volt akit ezert hagytam inkabb de o a pattanasok melle csunya is volt de a felesleg az oke
2016. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezek nem akadályok.
2016. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Írhatnám, hogy ezek egyike sem akadály, de:

- mennyire telt?

- mennyire pattanásos?

(a 'kicsit' az hangyányit sem objektív, egy kg-m páros egy fokkal objektívebb lenne. pattanásosságra meg csak a képet látom megoldásnak, de ha van valakinek ötlete, megírhatja)

2016. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Mivel nekem jobban tetszenek a teltebb lányok, azt mondom igen. De a külső csak másodlagos szempont nálam. Ha van soksok közöd téma, összhang, úgymond "kémia" és akár legjobb barátokként is tekintünk egymásra, akkor én ezt veszem figyelembe inkább egy nőben amikor kapcsolatot keresek. 22f
2016. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Persze! A pattanás elmúlik,mint a szépség,fogyni is lehet,ha különben egy kedves,barátságos lány vagy,miért ne.
2016. márc. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 PWDKaller válasza:
Általában autóval közlekedek így ritkán járok , de TE is mint tudod egy jó szatyor bármire megoldás lehet ...
2016. márc. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én csak a telt lányokat szeretem, az anorexiások nekem nem is nők, hanem súlyos betegek, és szinte írtózom tőlük..

A telt nők nagyon szexik, imádom őket...

Hát a pattanásokkal meg hátha lehet valamit kezdeni (kozmetikumok?)

2016. márc. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!