Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miert csinaljatok ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miert csinaljatok ezt?

Figyelt kérdés

Adott egy srac én. Van egy lany szamomra o az egyetlen (volt)

A lany azt mondta tetszem neki es cuki vagyok...

Elkezdtem neki bókolni virágokat es csokikat adni neki. Verseket irtam rengeteget rajzoltam neki es dal feleseget is irtam... Szoval én csak annyit akartam hogy mindorokre csak ot olelhessem es puszilgathassam... Nem vagyok bunko tisztaban tartottam a határait csak a kezet fogtam meg... Ő volt az első lany akibe bele szerettem es azt akartam hogy az utolso is o legyen...

Mikor bevallottam neki az érzéseimet a fold mélyébe tiport es megalázott majd nem engedte hogy a kozelebe menjek...

Azota nem is beszéltünk minden kapcsolatot megszüntetett velem...

Szoval ha van egy fiu aki tetszik nektek. Komoly dolgokat akar es nagyon romantikus akkor miert viselkedtek igy?

Vegul isbaz egyik mondatom igaz lesz mert ő volt az első es az utolso mert az kizart hogy mégegy lányhoz kozeledjek ezek utan...

Annyit kovettem el hogy túlságosan szerettem...

Minden reggel korán keltem hogy a varos masik végéből bekiserhessem a suliba...

Szoval ha veletek tortent volna ilyen akkor miert csinaltatok volna ezt?



2016. márc. 11. 14:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Le a kalappal előtted, de adok neked egy tanácsot. Máskor próbáld magadban tartani az ennyire heves érzéseket, mert sajnos a lányokat elijeszti. Nem tudják értékelni, 15 évesen főleg nem. Ez a mai világ szégyene sajnos. Talán idősebb korodba már fogják tudni értékelni a nők, de akkor is maradj határokon belül mert könnyen férfiatlanná válhatsz a szemükben, még ha mondják is, hogy erre vágynak. A másik meg, hogy annyi nő van még nehogy egy ilyen jelentéktelen kislányra pazarold már az idődet. :)
2016. márc. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Ezt hogy erted? Hogy nem ereztel meg ilyet? En mindenkinek ugy koszonok hogy megolelem... Meg a fiú barataimnak is csak ok vallveregetest is kapnak 😊

Kar hogy nem erzel ilyet remelem hogy rad talál az "igazi" es nem ereszted el 😊

Plusz tul sok lany van... Minden lányt szeretek es Mindenkit mas miat szoval nekem nagyon nehez találnom valakit...

A tokeletes pelda erre annyi lany tetszik egy átlagos reggel ahanyat latok sot meg tobb 😊

2016. márc. 11. 18:05
 13/17 A kérdező kommentje:
Az utolso valaszom a 10-esnek szolt pont akkor irtal 11-es amikor én is es hat valamennyire igazad van koszi a valaszt 😊
2016. márc. 11. 18:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Köszi szépen,kérdező. Ha akarsz beszélgetni nyugodtan írj! :)
2016. márc. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
hát lehet hogy túl hevesen fogalmaztál, vagy számára "nyomulós2 volt. lehet hogy számára túl gyorsan akartál haladni.az is elképzelhető hogy eszébe sem jutott hogy te így gondolsz rá. Vagy megijedt a hirtelen fejleményektől, én tuti hogy elszaladtam volna :D ... én nem mondok olyat hogy "add fel ha ő így reagál", "sokan vannak még" vagy "csak több önbizalommal, hidd el sikerülni fog" mert tudom hogy ez csöppet sem segít, ha lesz alkalmad kérdezd meg hogy miért mondott olyanokat (ha mondott), és hogy megbántottad-e. de ezt semmiképp se társaságban persze, az túl kínos lenne számára. velem még nem történt ilyesmi, szóval bocs ha hülyeséget mondok, vagyis írok.
2016. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

#15-os van benne igazság es nem vagyok az a fajta aki leszol valakit mert megosztja a véleményét 😊

Szoval koszi a válaszokat 😅 ha netan valaki kesobb olvassa ezt nyugodtan irjon szivessen olvasom a válaszokat...

Koszi mindenkinek 😄

2016. márc. 12. 19:03
 17/17 anonim ***** válasza:
Napi cuki tortenet,ami az en jegszivemet is kiolvasztotta 😢
2016. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!