Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miert csinaljatok ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miert csinaljatok ezt?

Figyelt kérdés

Adott egy srac én. Van egy lany szamomra o az egyetlen (volt)

A lany azt mondta tetszem neki es cuki vagyok...

Elkezdtem neki bókolni virágokat es csokikat adni neki. Verseket irtam rengeteget rajzoltam neki es dal feleseget is irtam... Szoval én csak annyit akartam hogy mindorokre csak ot olelhessem es puszilgathassam... Nem vagyok bunko tisztaban tartottam a határait csak a kezet fogtam meg... Ő volt az első lany akibe bele szerettem es azt akartam hogy az utolso is o legyen...

Mikor bevallottam neki az érzéseimet a fold mélyébe tiport es megalázott majd nem engedte hogy a kozelebe menjek...

Azota nem is beszéltünk minden kapcsolatot megszüntetett velem...

Szoval ha van egy fiu aki tetszik nektek. Komoly dolgokat akar es nagyon romantikus akkor miert viselkedtek igy?

Vegul isbaz egyik mondatom igaz lesz mert ő volt az első es az utolso mert az kizart hogy mégegy lányhoz kozeledjek ezek utan...

Annyit kovettem el hogy túlságosan szerettem...

Minden reggel korán keltem hogy a varos masik végéből bekiserhessem a suliba...

Szoval ha veletek tortent volna ilyen akkor miert csinaltatok volna ezt?



2016. márc. 11. 14:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
:'(
2016. márc. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kort kifelejtettem sajnalom én fiu 16 a lany 15
2016. márc. 11. 15:00
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz egy 15 évestől? Nyilván beszart... vagy megijedt tőled... én 15 évesen nem is gondoltam pasikra, egész máson járt az agyam. Kislány még, te meg kisfiú. Túléled! :)
2016. márc. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

De nem akartam komoly dolgokat szűz vagyok es az is akartam maradni 18-20 eves koromig... En csak ölelgetni meg puszilgatni szerettem volna de ezt titokban tartottam elotte...

Meg mindig bármennyit varnek ra imádom őt es vele akarok lenni mindig...

2016. márc. 11. 15:19
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez annyira aranyos 😊 amugy meg te mindent megtettel a lany nem erdemelt meg teged es az is csak ot jellemzi hogy meg annyira sem tisztelt meg hogy kedvesen utasitson el hogy baradjatok csak baratok.. Ne okold semikeppen magadat es ennek igy kellett lennie majd lesz egy masik aki meg is erdemel teged 😊
2016. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

És is csak ezt tudom mondani. Nem érdemelt meg:/ Te egy jó ember lehetsz ezek alapján, próbáld meg magad túltenni rajta, és ne vesd el magadtól az esélyt, hogy mást szerethetsz:)

Sok szerencsét! Csak annyit, hogy menni fog!:)

2016. márc. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hajrá!:)
2016. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A kudarcai után az ember mindig maga alatt van eés azt mondja soha többé, de mivel ember vagy ezért felállsz majd Úgyis és újrapróbálod az egészet, az emberi faj jelenleg azért a legfejlettebb mert képesek vagyunk küzdeni a cél érdekében, neked is azt mondom hogy küzdj és próbálkozz más lányoknál, a legfontosabb dolog hogy soha ne hagyjon el a remény.
2016. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen nagyon kedvesek vagytok 😃 remelem hogy az idő majd mindent hrlyrehoz es rendbe tesz addig is felkészülök hogy ha lesz meg egy lany akkor lenyugozhessem 😊

Mindenkinek ment a zold kez es megegyszer koszi es ti is aranyosak vagytok 😄

2016. márc. 11. 15:43
 10/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú történet :( Sajnálom,hogy így alakult. De a leírtak alapján odaadóan szeretted,nem értem mi lehetett a baja. Talán valamiért megijedt,az is lehet,de csak lehet,hogy akaratlanul egy kicsit ráijesztettél,vagy valami rossz emlék miatt is lehet. Nem tudom milyen ez a dolog mert még nem volt "részem benne",de ha valaki engem ennyire szeretne nem csinálnék ilyet. De ez csak én vagyok. És ne add fel! Csak azt tudom mondani,figyelj azokra akik tényleg szeretnek téged és fel a fejjel,lesz még olyan lány akit szerethetsz. Egy helyzet sem olyan kilátástalan,mint amilyennek valójában látszik.
2016. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!