Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm barátja szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm barátja szerelmes belém, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy egyik barátnőmnek a barátja szerelmet vallott nekem valamelyik nap. Azt mondta, ha én igent mondanék neki, hogy járjunk akkor ő szakítana a barátnőjével. Viszont nekem ez a lány barátnőm, de inkább csak néha-beszélgetünk fajta lány. Mit tegyek elmondjam neki? Semmiképp nem jönnék össze a sráccal, mert nem az estem, de a barátnőjét meg sajnálom. A srác úgy tervezi, hogy ha nemet mondok neki akkor továbbá is a lánnyal lesz? Szóval mit csináljak? Mert nem is nagyon akarok ebbe beleavatkozni.., de nem tudom.

2016. febr. 23. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elmondani igaz az is benne van hogy megromlik a kapcsolatotok de gondolom megbízta benned és mindenben számít rád ás azt is reméli hogy mindent elmondasz neki. Szóval a lényeg ahogy érzed. De a pasit te kedveled akkor se ízlik egyből össze jönni vele ha barátnőd pasija is mert azzal hátba támadnád
2016. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magánügyük , tedd a tudatlant . Az életben adódnak fura dolgok , olyan is hogy azért ismerkedik csaj a másikkal hogy a bátyjával összejöjjön . A barátnőd lehet simán belemenne fordított helyzetben vagy szexelgetni megtartaná . Ez is magánügy lenne .
2016. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ahogy a mai fiatalokat ismerem, a srác ezt facebookon vallotta be neked.

fotózd le a beszélgetést és küldd el a barátnődnek.

de ha élőben mondta, akkor mondd el a barátnődnek négyszemközt. hogyha nem akarja elhinni, akkor bizonyítsd be: mondd meg a srácnak,hogy benne vagy. mire ő szakít a barátnőddel.. így be tudod bizonyítani,hogy tényleg egy patkány.

utána meg mondd meg a srácnak, hogy csak vicceltél, nem jönnél össze vele. de addigra már 2 szék közül a földre esett...

2016. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 : Így van, mármint tényleg facebookon történt az egész. Semmi előzménye nem volt ennek, párszor beszélgettünk előtte bulikban, de amúgy tökre semmi közünk egymáshoz a barátnőmön kívül. Valószínű, hogy majd beszélek a lánnyal már csak azért is, mert majdnem 2 éve járnak és inkább ne hülyítse akkor tovább a csajt.
2016. febr. 23. 18:04
 5/5 anonim ***** válasza:

3# vagyok

nekem is 2 éve van párom. bár valószínűleg nem a ti korosztályotok vagyok. de én is szeretném tudni fordított esetben,hogyha a barátom csinálná ezt.

úgyhogy hajrá, mondd el neki!! lehet rövid távon utálni fog miatta, de idővel meg fogja köszönni, hogy őszinte voltál+ nem kell tovább emellett a pasi mellett lennie.. gondolom nem az első eset hogy a pasi csapja másoknak is a szelet:/

2016. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!