Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek ha már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek ha már szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam, aki sokat van egyedül. Ebből adódóan nyithatnék felé, de ugyanakkor én tartok attól, hogy meglátszik majd rajtam a "plátói szerelem". Szeretném ha ő lehetne a legfontosabb. De őszintén megvallva, kicsit creep, ha valaki így közelít...
2016. febr. 8. 16:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Először csak kezdj el beszélgetni vele. Érdeklődj iránta foglalkozz vele... ha már közel kerültetek egymáshoz még bármi lehet belőle ;)
2016. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!