Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi az amit először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az amit először megnéztek egy pasin?

Figyelt kérdés
Mennyire kell izmosnak lennie? Szeme színe számít? Vagy az, h borostás vagy nem? Kort is légyszi!
2016. febr. 19. 08:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%

Elárulná valaki azok közül aki azt írta hogy első a belső aztán a külső hogy a kérdéssel kapcsolatosan (ha pl. szembejön veled az utcán) hogy látod a belsőjét?:D Mert ugye "Mi az amit először MEGNÉZTEK egy pasin?"

Bocsi az offért, tekinthetitek költői kérdésnek de szövegértés...

Szóval hogy válaszoljak is..A magassága utána az ádámcsutkája (ha látszik a ruhától, természetesen).

14/L

2016. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ami leginkább számít a külsőnél nálam, nos az nem a szemszín :D Nem egy szemszín miatt fog megtetszeni valaki, ezt felejtsd is el :D Előttem szólókkal együtt, nekem általában nem jön be ha egy srác túl kigyúrt. Viszont a vékonyakkal nincs bajom nekem, nem értek egyet azzal, hogy ők gyengék lennének. Sok erős srác van, akin nem látszik, hogy az..erős csontozatú biztos, vagy nem is tudom. Ami nálam az egyik legfontosabb: A magasság. Bárhogy néz ki a srác, tényleg akárhogy, nem járnék vele ha alacsonyabb nálam. Ez fogalmam sincs miért így van, biztos kevésbé érezném a biztonságot mellette, de egyszerűen nem :) És hát így legelsőre szerintem ennyi, meg nyilván az arc, hogy pl. ne legyen tiszta ragya az egész.. De sokkal fontosabb a belső. 16/L
2016. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

arc és izom

ennyi

17 :)

2016. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 nyuszika0 válasza:
Én mindig az arcát nézem meg először;a szemeit és a száját. Utána pedig a kezeit(nem tudom miért). A többi annyira nem számít.
2016. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!