Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi az amit először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az amit először megnéztek egy pasin?

Figyelt kérdés
Mennyire kell izmosnak lennie? Szeme színe számít? Vagy az, h borostás vagy nem? Kort is légyszi!
2016. febr. 19. 08:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

13 vagyok


Nekem nem a külső számít. Én elöbb megismerem. Nállam mindenki tiszta lappal indul ezért


Egyébként az ha észreveszek egy fiút az annak köszönhető hogy normálisan néz ki (vagy mert az öcsém)

Amire azért oda kell figyelni... Ne legyél pávagyerek. Nem igazán jön be egyeseknek. Ha olyan a hajad akkor azért ne látszon ha elaludtad. Meg az ilyen alap dolgok.

2016. febr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Hát ,először ránézek.Hosszabb haj meg a szép szem fontos és a magassága(hogy nálam magasabb legyen).Aztán nagyjából elkezdem figyelni ,hogy milyen róla a benyomásom ,mé ilyesmi.Hogy nem az a tipikus menő-fiú-e meg ilyesmik.Ránézek Facebookon ,hogy milyen zenéket ,filmeket ,könyveket szeret meg ilyesmi ,aztán eldöntöm,hogy szimpatikus-e aztán talál hozzá
2016. febr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
*talán hozzászólok ,bocsánat
2016. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Ja ,és 14
2016. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én először a személyiségét nézem meg a belső tulajdonságát mert nekem ez fontos a külsőt nem nagyon nézem mert egy párkapcsolatban nem ez a lényeg hogy ki hogy néz ki. De ez csak az én véleményem. De én is szoktam külsőt nézni.


15/L

2016. febr. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Én ha meglátok egy fiút, akkor úgy az egészet nézem. De egyébként én nem szeretem hogyha valaki ilyen nagyon kigyúrt, de azt sem hogyha valaki ilyen kis gizda, szvl ha egy pici izom van, az úgy tökéletes. És a szemszín az nemigazán számit ha úgy alapjába véve tetszik a fiú. És nekem a borosta az nemigazán jön be. Meg nálam még azis fontos, hogy legyen ápolt, magasabb legyen nálam, és öltözködjön normálisan, ne ilyen pávásan.
2016. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Amugy 15
2016. febr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Arcát, szemét, haját.

Nem kell izmosnak lennie, de legyen min egy átlagos testalkata, ne legyen túl vékony.

Mindig azt hittem, a kék szemű fiúk tetszenek, de aztán megismerkedtem a barátommal. Neki barna szeme van és mindennél jobban tetszik. Szóval egyáltalán nem számít.

A borosta se fontos, de ha van, az szexi. :D

19/L

2016. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem valamilyen szinten fontos a külső és ezt most nem úgy értem, hogy csak ez számít és nem érdekelnek a belső tulajdonságok vagy a személyiség mert azok nagyon is fontosak. Az egy alap dolog szerintem, hogy az ember legyen ápolt (pl. rendesen tisztálkodjon, tiszta ruhákban járjon, stb.) Konkrét ideálom nincsen, már több, különböző srác is volt, aki megtetszett. Mondjuk azt már megfigyeltem, hogy valamiért a szőke vagy világos hajú és kék szemű fiúk valamiért jobban vonzanak...nem tudom miért...de igazából nem ezen múlik. Ha valakinek megragad a személyisége, kisugárzása akkor az is nagyon sokat számít. A borosta/szakáll/frizura igazából szerintem egyénfüggő, van, akinek jól áll és van, akinek meg nem éppen előnyös. Azt nem szeretem mikor valaki nagyon ki van gyúrva, de az sem tetszik kifejezetten, ha egy fiú nagyon vékony, gyenge...az olyan átlagos testalkat a legszimpatikusabb, a kettő között. Viszont szerintem , ha jól kijönnénk és minden működne közöttünk, akkor nem lenne kizáró ok, ha valamilyen külső tulajdonságát tekintve nem kifejezetten az én esetem.
2016. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként a kérdésre válaszolva, először mindig az arcát nézem meg, a szemét, a száját, hogy hogyan mosolyog meg valamiért a füleit is, bár ezt nem tudom megmagyarázni, hogy miért.:) Valamint a kezeit is megszoktam nézni, valamiért nagyon szeretem a erős férfi kezeket:) olyan jó rájuk nézni, biztonságot sugároznak vagy nem is tudom.
2016. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!