Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavarna ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavarna ez?

Figyelt kérdés

Ha a barátotok exe( akivel joba van, de csak baráti szinten mivel neki is van pasija) folyamatosan beszélne a barátotokkal?

Nem tudom leallitani,nem tudom miert bombaz uzenetekkel.. a barátnőmnek már el se merem mondani, bár nem irok vissza soha


2016. febr. 16. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a barátomat zavarná, engem is zavarna. Egyébiránt nem.

Voltbarátom is tartotta a kapcsolatot az exeivel, ha nem is napi szinten, de minimálisan biztos, hogy kommunikáltak. Hogy mikor/hogy/mennyit, azt nem tudom.

1 hónapja szakítottunk, de cseteltünk párszor azóta. Bár nem váltunk el békében, de megbeszéltük utána.

2016. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Attól függ. Hogy néz ki a volt barátnőd, és a mostani. A saját szemszögemből nézve,(nekem is van barátom) ha szebb nálam, akkor zavarna. Főleg ha osztály/edző társa, vagy nap mint nap találkoznak. Ha nem szebb sokkal mint én, akkor persze nem annyira. De vagy állítsd le a csajt, vagy mond el a barátnődnek. Ők ismerik egymást, szoktak találkozni? Ha igen akkor mindenképp mond el neki, nehogy kellemetlen meglepetés érjen, ha nem ismeri személyesen, akkor csak próbáld finoman lerázni. Persze ezt csak a magam viselkedéséből következtetem, hogy szerintem mire reagálnék a legjobban.
2016. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!