Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket ez zavarna?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
14-16 éves lányok titeket zavarna ha egy 20as éveiben járó férfi ismerősötöket szexuálisan izgatna a puszta megjelenésetek? Képeitek, stb? Persze nem hangoztatná csak Neked mondaná el
2016. jan. 6. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy reagálnék rá...sztem megijednékXDDDDD
2016. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, eléggé zavarna, az ilyenekből lesznek a pedofilok...
2016. jan. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Enigma-108 válasza:

Örülök a kérdésnek, mert úgy olvasom ki kérdésedből, hogy téged is zavar. REMÉLEM IGEN !

Az ilyen alakok, a szememben mindig undorítóak voltak.

Lelkükben éretlenek, szellemileg fejletlenek.

Egy kistinilány éretlenségét kihasználni szerintem gyomorforgató és becstelen. Sajnos a jelen generáció lánykáinak ez sok esetben imponáló mert ettől hiszik és érzik nőnek magukat. Fogalmuk sincs -és ha belemennek ilyesmibe akkor sokáig esélyük sem-, hogy mi a normális férfi-nő viszonyulás mind lelki, mind testi értelemben.

Egyetértek az előttem szólóval, ez közel jár a pedofíliához.

Véleményem szerint azok a pasik csinálnak ilyeneket akik jellem-gyengék és képtelennek érzik magukat, hogy egy korukbeli vagy idősebb tehát ÉRETT nővel ismerkedjenek.

Félreértés ne essék kedves lányok, nem bennetek kételkedem csak tudom, hogy ez az életkor másról kell szóljon mint amit napjainkban kínál nektek. Nem a bulizásról meg a diszkózásról, és az érdemteleneknek elajándékozott érintetlenségről kéne szóljon, sem a "sztárok" majmolásáról.


Remélem nem zavaró, hogy hozzászóltam.


35/F

2016. jan. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!