Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok zavarna ez titeket?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok zavarna ez titeket?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy bőbeszédű alak, sőt mi több nagyon keveset beszélek és akkor is csak megfontoltan. Érdekelne hogy titeket zavar-e ez a tulajdonságom vagy kénytelen leszek többet beszélni.
2015. nov. 19. 21:08
 1/8 eznemlényeges ***** válasza:
Hát, nagyon megnehezíti a ismerkedést, szóval többet beszélj, persze majd egyszer eljutsz oda, hogy tudsz beszélni sokat, csak egy kicsit felkell gyorsítani azt a gondolkodást, én is ilyen volta, most kicsit többet beszélek :)
2015. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 nüncüske válasza:
Nem baj ha keveset beszélsz de egye
2015. nov. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nüncüske válasza:
Bocsi anyit akartam hogy ha nem is vagy beszédes akkor mondjuk tudj mondani vicceket az már jó benyomást kelt.
2015. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok,akiknek ez nem annyira gond,és vannak akik számára ez elég negatív tulajdonság.Én inkább a 2.csoportba tartozom,mert én eleve egy pörgős lány vagyok,aki szeret beszélgetni,emberekkel lenni,és szeretem,ha egy fiúval is lehet sokat beszélni bármilyen témáról.Szóval nálam nem feltétlen pozitív ez a tulajdonság,de lehet rajta változtatni.Persze vannak olyan lányok is,akiknek meg ez a szimpatikus,mert ők is hasonlóak..de most képzeld el,hogy én szeretnék veled beszélgetni,te meg alig szólsz pár szót..nem a legjobb párosítás :D De nyilván ettől függetlenül még lehet vki jó fej,de ha úgy gondolod,hogy ez negatív és nem szereted,hogy ilyen vagy,akkor lehet nyitni,kicsit többet beszélni,és máris nem lesz gond ;)
2015. nov. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engemet nem zavarna. Az ismerkedèssel lenne csak egy kicsi gond. De azon kìvül szeretem ha egy fiú csendesebb. Jò ha olyannal van valaki akivel lehet csendben is lenni, ès nem kìnos.
2015. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Annyiban baj hogy egy randin könnyen meghal a beszélgetés ha csak az egyik fél próbálkozik. Ha meg csak nézitek egymást abból nehéz a másikat megismerni.

Szóval ha jot akarsz, akkor próbáld kicsit megerőltetni magad.

2015. nov. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem ez nem zavarna,mivel én elég beszédes vagyok. :)
2015. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem zavarna mert énis az a kettőt se tudo szolni ember vagyok és sok kinos csend lenne, de a beszédes embereket nem fogja
2015. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!