Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha 16 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha 16 évesen még nem csókoloztam?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és még nem csókoloztam, de még puszi se volt. Nem azért mert nem volt rá alkalom vagy valami, egyszerűen mindig úgy voltam vele (mivel romantikus alkat vagyok), hogy az igazi legyen az első. és őszintén nem is merek csókolozni.

Ez hülyeség? Őszintén.

Fiúk véleménye is érdekelne.



2016. febr. 11. 17:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos.:) Nem nem gáz sőt!!! 16/l
2016. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
En se csokoloztam meg es meg baratom sem volt szoval nem gaz szerintem :) 16/l
2016. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én olyannal csókolóztam először, akit nem szerettem, és megbántam. Pár hónappal később összejöttem egy fiúval, akivel sajnos már nem vagyok együtt, de sokkal jobb lett volna, ha vele történik az első csókom - belé tényleg szerelmes voltam, és csodálatos volt. Persze ez csak egyéni tapasztalat. Akkor 14 voltam, most 17/L.
2016. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Nyugi , ebben szerintem nincs mit szégyelleni , én sem vagyok az a rámászós , kb én is így vagyok vele ahogy te , minden okkal történik és eljön az igazi . Fiú vagyok és mondom ezt 15 éves fejjel
2016. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. márc. 2. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!