Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 évesen még nem csókolóztam....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen még nem csókolóztam. Nagyon ciki ez?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, még nem csókolóztam de a társaságomban már szinte mindenkinek volt már barátja/barátnője, és néha elég cikinek érzem, hogy nekem még nem volt.Viszont én is nagyon szeretném, ha lenne valaki, akit szeretek, de ez egy ideig nem fog összejönni, mivel nem mondanám magam valami szépnek, van rajtam pár kiló felesleg is (próbálok ezen változtatni), és amíg nem tudom elfogadni magamat,addig szerintem mástól se várhatom ezt el.Tényleg olyan nagy baj ez?
2015. nov. 29. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2015. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz szerintem :)

Azzal meg ne foglalkozz hogy másoknak már van valakije, nem másokkal kell foglalkozni, és neked is eljön az idő amikor lesz :)

2015. nov. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hey!!!!


"nem mondanám magam valami szépnek"

Megértem mit érzel, de ez nem így van, van akinek szép vagy. Van aki ugyan ezzel a problémával küzd, ne a kockahasú izompasikat várd, akik úgy néznek ki, mint a modellek, mert az soha nem lesz.


"van rajtam pár kiló felesleg is (próbálok ezen változtatni)"


Változtathatsz, de ne drasztikusan. Amúgy is van, aki így is elfogad, de a saját magadhoz mértan kell keresned, s nem magadon felül.

2015. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem gaz! Nyugi. :-) (raersz. En 19 evesen csokoloztam eloszor es szuz voltam 21 eves koromig. Semmirol nem maradtam le, imadom a szexet :-), es en se tartottam magam szepnek es az en kornyezetemben is sokan elorebb jartak 17 evesen, mint en.)

Ne foglalkozz ezzel, hagyd hogy jojjon elobb egy fiu aki valoban erdekel fiukent, aztan meg alakul minden.

2015. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
azért egy kicsit gáz...nem bántásból, csak a mai világban ez roppant érdekes:). és szerintem nem jó értelemben...persze vehetjük úgy is, de lássuk be....szerintem te is tudod hogy gáz
2015. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz! Mindent a maga idejében. Én se csókoloztam még sőt kapcsolatom sem volt. Szerintem ne legyél túl szigorú magadhoz , mert biztos vagyok benne hogy lesz aki egyszer elfogad annak aki vagy. De nagyon ritka az amikor valaki igazán szereti önmagát és a külsejét. ( 18/l )
2016. febr. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha engem kerdezel...szerintem gaz. Ez a masodik altalanos suli ahova jarok es mind a kettobe ki van tagadva az aki nem smarolt meg. Az egyik baratnom is ki volt tagadva megkert h smaroljak vele en belementem...rogton mindenkivel joba lett😂😂lehet h ez masoknak fura de nekunk ez a normalis...14/L
2016. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!