Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na, ki mit gondol?

Figyelt kérdés
Mi a legfontosabb egy parkapcsolatban, a szerelmen kivul? Illetve mi az az 1 tulajdonsag, ami a legjobban megfog titeket egy lanyban? :) Indokokat is ;)

2016. febr. 5. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nehéz megmondani! Nálam az a helyzet, hogy érthetetlen okokból vonzódom bionyos lányokhoz, van valamiféle kisugárzás, ami valakinek megvan, valakinek meg nem.


Hogy egy párkapcsolatban mit keresek, tehát akkor, amikor már összejöttünk, az legfőképpen három dolog, egyik sem fontosabb nekem a másiknál: intelligencia, megbízhatóság (őszinteség), és az, hogy egymással önmagunk tudjunk lenni, egy húron pendüljünk. Volt már 1-2 barátnőm, mindhárom egyszerre egyenlő mértékben senkinél nem volt meg és nem is lesz szerintem ilyen lány az életemben, de akkor is, nekem a hosszú távú kapcsolathoz ez a három dolog fontos. Na meg hogy tudjon főzni és mosni. Az sem utolsó dolog. :D 18/F

2016. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Indokokat nem írtam, de szerintem egyértelmű... bizalom és őszinteség nélkül semmilyen kapcsolat nem tud működni, intelligencia azért kell, mert én sem vagyok egy primitív, egyszerű valaki, így olyasvalakivel tud egy kapcsolat jól működni, akivel mélyenszántó beszélgetéseket is lehet folyatni. Az meg a legalapvetőbb, hogy tudjunk önmagunk lenni egymással, szeressük egymást úg ahogy vagyunk, mert egyikünk sem akar majd álarcot hordani a párja előtt. #1 voltam :)
2016. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!