Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom mit gondol?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mit gondol?

Figyelt kérdés

2 hete vagyunk együtt a barátommal és nagyon szerizem, eddig minden jó volt de az utóbbi 2 napban el kezdet távolodni (nem beszél velem, nem jön hozzám stb...) tagnap sírtam is emiatt mert azt gondoltam hogy szakítani akar velem de nem , hála a barátnőimnek mert ők

meg kérdezték hogy szeret e még

és ő azt mondta hogy "mindennél jobban" és hogy ne sírjak. de ma megint nem szólt hozzám semmi. ilyenkor mit gondol? már ez azt jelenti hogy nem szeret vagy mi ?


2015. dec. 16. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok, ha szabad kérdeznem? :)
2015. dec. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? 15-nel szerintem nem nagyon vagytok idosebbek amugy lehet hogy csak azert mondta hogy szeret mert tudta hogy barmit is mond azt biztos elmondjak neked a baratnoid..
2015. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ööö ... talán ... neked kellett volna megkérdezni, hogy mi a fene van vele, és nem a barátnőidnek. Veled jár és nem velük, vagy tévedek?

Nem sírni kell, hanem megkérdezni mi a baja és megbeszélni a dolgokat. Tudod, a kapcsolat egyik alappillére a KOMMUNIKÁCIÓ!

2015. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"szerizem"..ezen most végem van :D :D

Egyébként, ne várd el, hogy ismeretlen emberek adják meg a választ arra, hogy a te barátod mit gondol. Még te sem tudod, pedig ismered. Akkor hogy várod el idegenektől? Talán beszéld meg vele... vagy ilyenekre nem is gondoltál, azon kívül hogy nagyon szerized? :'D


Amúgy a végére így kellett volna írnod: "ez azt jelenti hogy nem szerizik vagy mi ?" :""D

Bocsi, de ez nagyon király volt :D

2015. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
14 évesek vagyunk :) azon a napon még beszéltem vele és meg kérdezte tőlem hogy miért gondoltam azt hogy nem szeretem. szóval utána is beszeltünk de nagyon nagyon picit, ma még mma annyit se amit még tegnap ....
2015. dec. 16. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolja, hogy a virtuális térben nem lehet megvalositani a hupikék törpikék egyenjogusitását a holnap feladando matekházival. Ha te ezt nem igy gondolod fel kellene világositanod.
2015. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már ivarérett vagy, úgyhogy húzzatok bele egymás szerizésébe, mert ha 16 éves korodig nem mész hozzá, és nem szülsz neki gyereket, akkor kiutasítanak az országból.
2015. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aszem nem volt jó ötlet oda írnom a "szerit" xd
2015. dec. 16. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!