Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kizáró ok, ha a lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizáró ok, ha a lánynak mentális problémái vannak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 17:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
öngyilkos merénylőnek kifejezetten jóvagy öngyilkoság+dühkitöréssel
2016. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Shai-Hulud ***** válasza:

Szerintem a gyermekpszichológusi állásra.

Na onnan biztosan kizáró ok!


(És nagyon szép az aláírásod, de szerintem 2 'g'-vel kell írni.)

:)

2016. jan. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Akinek ez nem kizáró ok, annak biztosan nem volt még barátnője. Nem tudják az emberek milyen szar érzés mikor bármit csinálsz képtelen vagy jobb kedvre deríteni, és nem tudtok még rendesen elleni sem egymással, mert őneki épp világfájdalma van. Ez kábé egy hét után olyan szinten idegesítővé válik, hogy tönkremegy a kapcsolat tőle.
2016. jan. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2 g-vel nem küldi el, te idióta :D
2016. jan. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Rajtam nem látszik, hogy depressziós vagyok. Megtanult elrejteni, nem kell senkinek se tudnia, hogy bajom van. De azért pl a barátom előtt nem lennék képes mindennap megjátszani magam...
2016. jan. 31. 18:37
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen. rosz érzés ha nem tudom felvidítani. :) De én mindíg bízom benne hogy sikerül. :)
2016. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Lany vagyok,de nem jarnek ilyen fiuval. Nem tudnam elviselni,hogy az,akit szeretek kb barmikor megolheti magat. Szep es jo ilyen embereken segiteni(van olyan baratnom,aki depresszios volt,evekig!! mellette alltam,azota rendbejott),de kapcsolatot nem kezdenek mentalisan beteg emberrel.
2016. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!