Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves srác vagyok és nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Juhász Alex Gábor kérdése:

14 éves srác vagyok és nagyon szerelmes. Hogyan szerezzem vissza a barátnőm?

Figyelt kérdés
Mi már lassan másfél éve voltunk együtt de nagyon rosszul bántam vele mármint ingerült voltam a felvételi miatt és egyéb problémák miatt. És ezért csúnyán beszéltem vele amit megelégelt. Ahogy a féltékenykedésem is. Mivel egy gyönyörű lány és féltettem más srácoktól. És ilyen ügyben elvesztette a bizalmam de próbáltam megbízni benne de utána megint és megint... Nagyon nehezen ment... Kéregettem a telefonját hogy kikkel beszél. Én ezt sose akartam de egy olyasféle megnyugvás volt. Nagyon sokat veszekedtünk és próbáltuk helyre hozni. De nagyon sokszor. De én most látom be hogy hogy viselkedtem vele. Csak most és tudom hogy késő de remélem nem túl késő... Beszélgetünk sokmindent megtettem azóta. Teperek érte már 2 hete és ha kell még hónapokig mert szeretem. Ő is szeret még engem de nem szeretne megint átesni a veszekedéseken de tudom hogy változtatnék rajta amint esélyem adódna de nem kapok esélyt. Szeret engem és én is őt de nem tudom mi lesz mivel ő is már megölelt a csók igaz nem ment de a puszi az arcra igen. Ő adta és láttam rajta hogy szeret de utána azt mondta ne. Hogy ne érjek hozzá, hogy ne mondjam azt hogy szeretem. És ezt sokszor eljátszotta. És egy másik pasi pályázik rá. Szóval időd is félek neki adni. Mivel akkor neki több esélye van megszerezni mint nekem vissza szerezni. Szeretem őt és nem tudom mit kellene tennem. Össze vagyok zavarodva és segítséget szeretnék kérni. És azok a válaszok hogy 15éves vagyok lesz még több lány az életedben azok kíméljenek mert ez nem tiniszerelem. Hanem mi 14 évesek vagyunk de 18-20 éves fejjel gondolkodunk Kérlek segítsetek!!!

2016. jan. 5. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát beszéld meg vele!


"És azok a válaszok hogy 15éves vagyok lesz még több lány az életedben azok kíméljenek mert ez nem tiniszerelem. Hanem mi 14 évesek vagyunk de 18-20 éves fejjel gondolkodunk Kérlek segítsetek!!!"


Ez vicces volt. Amúgy pedig de, ez tiniszerelem, majd szépen elmúlik. Viszont most nem ez a lényeg, később majd rájössz. Úgyhogy beszélj vele, aztán ennyi.

2016. jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"a csók igaz nem ment de a puszi az arcra igen"


De, ez tiniszerelem..

2016. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Magadra vess.

Én nem valószínű, hogy adnék neked még egy esélyt. Képzeld bele magad a helyzetébe. Te mit szólnál, ha folyton ellenőrizgetnének?

Nem nagyon tudsz mit tenni, a múlt nem változik meg. Vagy elhiszi neked, hogy megváltozol, vagy nem.

És nem, nagyon nem gondolkodtok 18-20 éves fejjel.

2016. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Picit hasonlítasz a 3 évi énemre. :D

Én is megvoltam róla győződve,hogy ez nem tiniszerelem,nagyon oda voltam a barátnőmért,gyönyörűnek gondoltam,azt hittem,hogy nincs nála jobb,10 hónapig voltunk együtt,végül dobott hirtelen...:D

Ne keseregj miatta,biztosan lesz még más lány is veled...én is akkor azt gondoltam,hogy nem,de tévedtem. :)

Próbálj meg nála mindent,de ne miatta,hanem magad miatt,nehogy az legyen,hogy megbánod és azt gondold később,hogy hibáztál mert nem tettél meg mindent. :)

2016. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket!(:
2016. jan. 10. 04:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!