Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

186 cm vagyok, 65 kiló.

Sötétszőke, kb. vállig érő hajam van.

Szemüveges vagyok.

Inkább sportos vagyok, mint nőies, szélesek a vállaim, és izmos a combom 😜.

Szeretem a sportot, röpizek, de amúgy szeretem a kosarat, a focit (nézni :D), meg igazából mindent.

Szerintem egész okos vagyok, (értsd: kitűnő),meg viszonylag kedves, de csak azok felé merek nyitni, akiket már jobban ismerek.

14/L


2016. jan. 3. 15:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Sztem a legtöbb srác ilyet akar xD :D 14/l
2016. jan. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

A magasságodon kívül semmi ellenszenves dolog nincs abban amit leírtál :) ....viszont az a 186 centi kicsit ijesztő egy 14 évesnél, de a magas srácoknál biztos lenne esélyed! :D


Egy 192 cm magas 16 éves kosaras srác.

2016. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha ismernék egy ilyen lányt (csak 1-2 évvel idősebbet) akkor persze :D Amúgy nem akarlak megsérteni, de középiskolában még nem nagy szám kitűnőnek lenni :P 19/F
2016. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
hát nálam fél fejjel magasabb vagy :D 16/F én *csak 176 cm magas vagyok
2016. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hát igen, a magasságom sokakat elrettent, de igazából a röpihez ez a normál magasság, szóval azzal meg vagyok elégedve. És elvileg még nőni fogok! 😁😃 190 centit saccoltak a testszerkezetin...
2016. jan. 3. 15:29
 6/20 anonim válasza:
Nem, mert nem szeretem azokat a lányokat akik nálam magasabbak.
2016. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem. Nem szeretem a nagyképű embereket. :)
2016. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
3-as hol az? 😂 Nem az a lényeg, csak azt akartam ezzel kifejezni, hogy nem egy tornából felmentett, értelmetlen ember vagyok. Csak viszonyítás képpen.
2016. jan. 3. 15:32
 9/20 anonim ***** válasza:

Áhh, felejtős. Túl magas lennél hozzám, meg úgy az átlaghoz is..


A barátod meg állva kiny@l nem? :DD

2016. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

7-es megjegyzem, igyekszem.

9-es nincs barátom.

2016. jan. 3. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!