Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti járnátok ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok ilyen lánnyal? 14/l

Figyelt kérdés

Fiúk! Ti járnátok ilyen lánnyal?

Igazából 171cm vagyok, és 68 kiló. Nem vagyok annyira sovány sem dagadt sem. Csak a combom az. A seggem picit nagy, meg azért a mellem se olyan nagyon pici. Rövid hajam van (nem rég vágattam le..) leginkább fiúkkal barátkozom és igazándiból 1 lány barátom van. Általában rockot vagy metált esetleg dubstep-et hallgatok. Sportlövészetre és Aikido-ra járok (tudom nem a legnőiesebb jellemzőm, de hát ez van) feketében de csinosan öltözködök. Egyetlen rossz szokásom, hogy cigizek, meg gyakran beszólogatok , megviccelek másokat (persze tudom, hol a határ azért)....Szóval, tudom, egyáltalán nem vagyok az az álom nő , de azért mégis megkérdem. Valaki járna ilyen lánnyal mint én?


2016. jan. 3. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze,amit leírtál nekem nagyjából bejövős :) 16/F
2016. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én sajna nem.
2016. jan. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is 171 cm vagyok, és 68 kiló. :O


Persze, hogy járnék.


17/F

2016. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem abszolut bejön. Ha gondolod irj

15 f

2016. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Testileg ha ugy nezel ki mint hogyan azt leirtad elmenne a dupstepet majd kinovod :) de!! En nem jarnek veled! Vagy ha igen kenytelen lennel leszokni a cigirol a beszologatas meg rendben van ha trollkodasi szinten van viszont gondolj bele hogy valakit megbanthatsz vele mert vannak nagyon erzekeny lelkuek is erre is kell gondolni... De ha fogekony vagy a valtozasra megerne egy probat mint mindenkinek kellene kapnia egy eselyt :)
2016. jan. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Kihitte volna, egy 14 eves kis szaros aki dohányzik
2016. jan. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A cigi az nagyon undorító, de amúgy igen.
2016. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Hogyha zavar, hogy másnak nem tetszik, hogy egyébként TILTOTTAN 14 évesen dohányzol, miért írtad bele a jellemzésedbe? (Ez amúgy a fejlődő szervezetnek többszörösen káros ugyanúgy, mint az alkoholfogyasztás.) Tényleg zavaró tud lenni a száj szaga és a sárga fogak - én ugyan lány vagyok, de nem egy férfitól hallom, hogy nem tartják igényesnek a dohányzó nőket.

Egyébként ugyan még tinédzserkorban nem biztos, hogy elég bizonyosságot nyersz a megállapításomra, de hidd el: nem a számok fogják meghatározni, hogy ki járna Veled, hanem a személyiséged, viselkedésed - ami még sokat fog változni az évek során.


20 l

2016. jan. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Gondolkoztam, hogy milyen lenne, de a hozzászólásod után sajnos leszerepeltél.1:amit leírtál magadrol, az lehet jó, de a kinézeten múlik a 80%, hogy bejossz e valakinek vagy sem. Es bizony akik ide jarnak kerdezgetni, hogy bejon e vkinek a stilusuk, azok bizony nem a szepsegkiralynok koze tartoznak... ;)

A masik:14 evesen cigizni? Miert? Tudod h neked rossz. Azert csinalod mert meno? Amikor majd nem lesz fogad meg nehagydisten a tudoddel is lesz baj( ha igy folytatod akkor lesz), az mar nagyon nem lesz meno... meg a beszologatas hidd el rossz. Egyszer egy olyara fogsz talalni, aki nem szereti, es akkor nagy cumi lesz neked, mert a foldet fogod nyelni ;)

Es amugy hogy kepzeled, hogy igy beszeljel valakivel is 14 eves korodra? Meg szor sincs a p.nadon, de mar pattogsz?... ajanlom hogy, mert az emberek nem azt fogjak nezni h te leszarod oket, hanem azt, hogy nagy a pofad :)

2016. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
14 évesen cigizni?! Hova fajúl már a világ komolyan...
2016. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!