Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy rengeteg ilyen kérdés van, de én is kíváncsi vagyok erre :D


Külsö: 159,5 cm, barna haj, barna szem, mondhatni formás testalkat..bár van rajtam mit fogni. De nem vagyok kövér mielőtt bárki ezt hinné:D


Belső: imádom a zenét, megértő vagyok, vicces, de lehet velem komolyan is beszélni, szeretem az állatokat, viszont magamat nem szeretem..önbizalomhiányos vagyok a külsőm miatt, de aki nagyon jól ismer az tudja milyen is vagyok valójában..a belsőm viszont nagyon jó..persze mások szerint. Meg lehet bennem bízni, és nem szoktam bunkózni senkivel, max ha felidegesítenek mert akkor csúnyán beszélek..de ez nálam ilyen :D


14/L


2015. okt. 13. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Eddig nálam nyerő a helyzeted,ha küldesz képet biztosat tudok mondani :)
2015. okt. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok légyszi!! :)
2015. okt. 13. 20:46
 3/17 anonim ***** válasza:

ezek alapján nekem tetszel

küldhetnél képet is

2015. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
1. vagyok 15F
2015. okt. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Majd én azt eldöntöm kivel járnék. Betűkből semmit nem tud meg az ember, kivéve azok akiknek már hiányuk van.
2015. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
A külsődet hiába írod le szavakkal azt csak képpel lehet érzékeltetni.
2015. okt. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A külsőt hiába írod, ott fényképről lehet eldönteni. A belső bejön.
2015. okt. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én járnák veled de ha csatolsz képet biztosat tudok mondani. 17F
2015. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Belső jó külső megmondhatatlan hisz nem látom járni nagyjából járnék de viszont már annyira tele vagyok azzal h elutasítanak pedig csak KOMUNIKÁLNI úgyhogy ez csupán elméleti síkon ment le az igen.

14/f

2015. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mi bajod van a külsőddel?
2015. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!